Nieru transplantācija
Skatīt pilna izmēra attēlu

Nieru transplantācija

Autors:
Izdevniecība:
Valoda:
ISBN kods:
Grāmatas sērija: Formāts:

Nacionālais Apgāds
Valoda nav noteikta
9789984263878


Cena
€9.02
Anotācija

Jaunākie pētījumi liecina, ka līdz pat 10% iedzīvotāju vispārējā populācijā ir hroniska nieru slimība (HNS). Šāda globāla HNS pandēmija skaidrojama ar dzīvildzes pagarināšanos vispārējā iedzīvotāiu populācijā (vecu cilvēku īpatsvara pieaugums), kā arī ar aizvien pieaugošu saslimšanu ar cukura diabētu, aptaukošanos un hipertensiju.

Šajā grāmatā apkopota P.Stradiņa KUS lokalizētā Latvijas Transplantācijas centra darba pieredze. Vispusigi izskaidroti gandrīz visi nieres transplantācijas aspekti: pacientu sagatavošana transplantācijai, nepieciešamā laboratoriskā izmeklēšana, operācijas tehniskās norises, arī aizkuņģa dziedzera simultāna transplantācija, ārstēšana agrīnajā un vēlīnajā pēcoperācijas periodā. Plaši izskatītas imūnsupresīvās terapijas problēmas, tās komplikācijas un iespējamā profilakse. Liekas, ka lasītājus varētu ieinteresēt raksti par nieru donoriem - gan dzīviem, gan mirušiem.
Īpašu uzmanību varētu pievērst rakstiem par pacientu rehabilitāciju un ekonomiku, ārstējot pacientus ar hronisku nieru slimību.


11 (510),
Klientu atsauksmes
Šim produktam vēl nav klientu atsauksmju.
Lūdzu reģistrējieties, lai uzrakstītu savu viedokli.