Prinča līgava Atlase

AKCIJA
€13.99
€8.99

Daudzums

Autors:
Kīra Kesa
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934051371
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2015
Lapaspušu skaits:
333
“Kad saņēmām vēstuli, māte bija sajūsmā. Viņa jau nosprieda, ka visas mūsu problēmas ir atrisinātas – pazudušas uz visiem laikiem. Lielākais kavēklis viņas spožajā plānā biju es...
Tāpēc ka negribēju piederēt pie karaliskās ģimenes.
Es negribēju būt PIRMĀ.
Pat nevēlējos mēģināt!”

Atlase ir LIELĀ IESPĒJA un visu meiteņu cerība izkļūt no apstākļiem, kuri kopš dzimšanas nosaka katru nākamo soli. Ja sapnis piepildīsies, gluži parastas meitenes varēs nokļūt pasaulē, kurā zaigo dārgakmeņi un mirdzošas balles kleitas ir ikdienas apģērbs. Tā ir iespēja ne tikai nokļūt pilī, bet arī apprecēties ar lielisko princi Meksonu!

Tā domā visas meitenes, IZŅEMOT Ameriku Singeri. Viņai nokļūšana Atlasē nav sapnis, bet gan murgs. Tas nozīmē atteikties no slepenās mīlestības pret Aspenu – vīrišķīgo un pievilcīgo Amerikas draugu.

Un ja nu viņa tomēr nokļūs pilī? Varbūt princis Meksons nemaz nav tāds nūģis kā izskatās? Iespējams, sīvā un nežēlīgā meiteņu konkurence, pils spožums, gardie ēdieni un greznie tērpi var iepatikties pat Amerikai?

Aizraujošs un intriģējošs stāsts: trīsdesmit piecas meitenes cīņā par prinča sirdi! Kura būs īstā un vienīgā? Kura kļūs par prinča līgavu?

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.