Zilās Medūzas noslēpums

AKCIJA
€12.99
€3.99
Autors:
Amanda Kvika
Ražotājs:
Kontinents
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789984357720
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2015
Lapaspušu skaits:
386
Talantīgā un slavenā Amanda Kvika radījusi vairāk nekā pusotra simta romānu, no kuriem40 ir kļuvuši par New York Times bestselleriem.

Romāna darbība notiek 19.gs. Londonā. Tas ir laiks, kad džentlmeņi gādā par to, lai zemeslode un finanšu pasaule griežas vienmērīgi, savukārt lēdijas – par visu pārējo: emociju kataklizmas, sirds zemestrīces un centieni pārvaldīt pašām savu dzīvi rada burvīgu augsni dēku pilniem notikumiem.

Krāšņā ceļojuma beigas pārsteidz un šokē – Amanda Kvika tin lasītāju ap pirkstu tikpat veikli kā manīgie grāmatas varoņi, kuru rokās dārglietas pārvēršas pelnos un akmeņi – zeltā.

Amanda Kvika ir populārās autores Džeinas Enas Krencas pseidonīms. Kā Amanda Kvika, autore sarakstījusi gandrīz 20 romānus. Autore raksta izcilus romantiskos detektīvus un trillerus, un lasītāju atzinība pieaug ar katru jaunu stāstu. Autores milzīgos panākumus raksturo vairāk nekā 30 miljoni pārdotu romānu.

Latvijā gan Amandas Kvikas, gan Džeinas Enas Krencas vārds ir labi zināms. Izdotie romāni jau sen pazuduši no veikalu plauktiem, un ir pienācis laiks atvērt jaunu grāmatu...

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.