City on Fire

AKCIJA
€16.90
€12.90

Daudzums

Autors:
Don Winslow
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008507787
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
384
"No one fuses action with emotion like Winslow," "The Times".
A Times Best Book for 2022.

The new thriller from the #1 international bestseller author Don Winslow - the start of a brand new trilogy.

Providence, RI, 1986.

Twenty-nine-year-old Danny Ryan is a hard-working longshoreman, loving husband, loyal friend, and occasional "muscle" for the Irish crime syndicate that oversees much of the city. He yearns for something more and dreams of starting over fresh, someplace far away.

But when a modern-day Helen of Troy triggers a war between rival mob factions, Danny is embroiled in a conflict he can't escape. Now it is up to him to step into the breach to protect his family, the friends who are closer to him than brothers, and the only home he's ever known.

Exploring classic themes of loyalty, betrayal, honour, and corruption on both sides of the law, "City on Fire" is a contemporary Iliad from Don Winslow, "one of America's greatest storytellers," Stephen King.


------------------------------------------------------------------------
"Neviens nesavieno asu sižetu ar emocijām tik labi kā Vinslovs", "The Times".
Times labākā grāmata 2022. gadā.

Starptautiskā bestselleru autora Dona Vinslova jaunais trilleris — pavisam jaunas triloģijas sākums.

Providence, RI, 1986.gads

Divdesmit deviņus gadus vecais Denijs Raiens ir strādīgs tālbraucējs, mīlošs vīrs, lojāls draugs un ik pa laikam "muskulis" Īrijas noziedzības sindikātam, kas pārrauga lielu pilsētas daļu. Viņš ilgojas pēc kaut kā vairāk un sapņo sākt visu no jauna, kaut kur tālu prom.

Bet, kad mūsdienu Trojas Helēna izraisa karu starp konkurējošiem grupējumiem, Denijs ir iesaistīts konfliktā, no kura viņš nevar izvairīties. Tagad viņam ir jāizlemju, vai iesaistīties pārkāpumā, lai aizsargātu savu ģimeni, draugus, kas viņam ir tuvāki nekā brāļi, un vienīgās mājas, ko viņš jebkad ir pazinis.

Izpētot klasiskās tēmas par lojalitāti, nodevību, godu un korupciju abās likuma pusēs, grāmata "City on Fire" ir mūsdienu Iliāda no Dona Vinslova, "viena no Amerikas izcilākajiem stāstniekiem," Stīvens Kings.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.