The Jealousy Man and Other Stories

AKCIJA
€17.90
€12.90

Daudzums

Autors:
Jo Nesbo
Ražotājs:
Vintage Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781787303133
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
544
Filled with dark thrills, twisted minds and vengeful hearts, these twelve page-turning short stories from 'the king of Scandicrime' (FT) and creator of the iconic detective Harry Hole, will have you reading late into the night.

We meet a Greek detective who has become an expert on jealousy thanks to some hard-earned lessons from his private life. Far away, in another country, a taxi driver finds his wife's earring in a car belonging to his boss and sets out to discover how it ended up there. High in the skies above, a woman is on board a plane headed to London, about to end her own life in the wake of her husband's affair with her best friend. But who is the man sitting next to her?

Nesbo also takes us to the near future, to a dystopian America, where the upper-class elite is waiting atop a skyscraper to be evacuated while the masses fight for survival in the streets below. We are introduced to two best friends on their way to the running of the bulls in Pamplona when they fall in love with the same girl and, in the epic and vicious finale, we meet a psychologist who also happens to be an assassin.

In his first ever collection of short stories, this master of crime writing skilfully draws in the reader as we watch the potentially fatal outcomes of humanity's most powerful emotions play out on the page.
------------------------------------------------------------------------
Šos divpadsmit aizraujošos īsos stāstus no "Scandicrime karaļa” un ikoniskā detektīva Harija Hola radītāja, kas ir piepildīti ar tumšu saviļņojumu, sagrozītiem prātiem un atriebīgām sirdīm, jūs varēsiet lasīt līdz vēlai naktij.

Mēs satiekam grieķu detektīvu, kurš ir kļuvis par greizsirdības ekspertu, pateicoties dažām smagi gūtām mācībām no savas privātās dzīves. Tālu prom, citā valstī, taksometra vadītājs viņa priekšniekam piederošajā automašīnā atrod sievas auskaru un dodas uzzināt, kā tas tur nokļuva. Augstu debesīs sieviete atrodas lidmašīnā, kas dodas uz Londonu un gatavojas izbeigt savu dzīvi pēc vīra romāna ar savu labāko draugu. Bet kas ir vīrietis, kas sēž viņai blakus?

Nesbo arī aizved mūs uz tuvāko nākotni, uz distopisku Ameriku, kur augstākās klases elite gaida virs debesskrāpja, lai tiktu evakuēta, kamēr masas cīnās par izdzīvošanu ielās. Mēs tiekam iepazīstināti ar diviem labākajiem draugiem ceļā uz vēršu skrējienu Pamplonā, kad viņi iemīlas vienā un tajā pašā meitenē, un episkā un ļaunā finālā mēs satiekam psihologu, kurš arī ir slepkava.

Savā pirmajā īso stāstu krājumā šis kriminālromānu meistars prasmīgi piesaista lasītāju, vērojot cilvēces visspēcīgāko emociju potenciāli letālos iznākumus.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.