The Sweetness of Water : Longlisted for the 2021 Booker Prize

AKCIJA
€17.90
€13.90

Daudzums

Autors:
Nathan Harris
Ražotājs:
Headline Publishing Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781472274380
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
368
LONGLISTED FOR THE 2021 BOOKER PRIZE AND SHORTLISTED FOR THE 2022 DYLAN THOMAS PRIZE
A NEW YORK TIMES BESTSELLER 2021, OPRAH BOOK CLUB PICK AND BARACK OBAMA 2021 SELECTION

"A fine, lyrical novel, impressive in its complex interweaving of the grand and the intimate, of the personal and political," Observer.

Landry and Prentiss are two brothers born into slavery, finally freed as the American Civil War draws to its bitter close. Cast into the world without a penny to their names, their only hope is to find work in a society that still views them with nothing but intolerance.

Farmer George Walker and his wife Isabelle are reeling from a loss that has shaken them to their core. After a chance encounter, they agree to employ the brothers on their land, and slowly the tentative bonds of trust begin to blossom between the strangers.

But this sanctuary survives on a knife's edge, and it isn't long before a tragedy causes the inhabitants of the nearby town to turn their suspicion onto these new friendships, with devastating consequences.


------------------------------------------------------------------------
IEKĻAUTA 2021. GADA BUKERA BALVAS GARAJĀ PRETENDENTU UN 2022. GADA DILANA TOMASA BALVAS ĪSAJĀ PRETENDENTU SARAKSTĀ
2021. GADA "NEW YORK TIMES" BESTSELLERS, OPRAS GRĀMATU KLUBA IZVĒLES UN BARAKA OBAMAS 2021. GADA IZLASES SRAKSTOS

"Smalks, lirisks romāns, iespaidīgs savā grandiozā un intīmā, personiskā un politiskā sarežģītajā savienojumā," "Observer".

Lendrijs un Prentiss ir divi brāļi, kas dzimuši verdzībā, beidzot atbrīvoti, kad Amerikas pilsoņu karš tuvojas tā rūgtajām beigām. Palaisti pasaulē bez santīma iepretim viņu vārdiem, viņu vienīgā cerība ir atrast darbu sabiedrībā, kas joprojām raugās uz viņiem tikai neiecietīgi.

Lauksaimnieks Džordžs Vokers un viņa sieva Izabella cieš no zaudējuma, kas viņus satricinājis līdz sirds dziļumiem. Pēc nejaušas tikšanās viņi vienojas nodarbināt brāļus savā zemē, un pamazām starp svešiniekiem sāk uzplaukt pagaidu uzticības saites.

Taču šī svētnīca izdzīvo uz naža asmens, un drīz vien traģēdija liek tuvējās pilsētas iedzīvotājiem pievērsties šīm jaunajām draudzībām ar postošām sekām.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.