Vertical Living : Interior Experiences by Yoo

AKCIJA
€17.99
€12.00

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Thames & Hudson Ltd
Valoda:
ISBN kods:
9780500517352
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Here is a celebration of the groundbreaking designers and innovative spaces that are reinventing the high-rise urban apartment complex as a desirable, luxurious and ecologically sustainable lifestyle choice for the 21st century.

The `vertical village' brings people together in modern buildings with designer interiors that offer residents not just tailored personal living spaces but also the communal comforts and delights of a great hotel or exclusive club.

Vertical Living offers an enticing journey through this innovative design approach, from gloriously welcoming lobbies to communal relaxation zones to fresh, open plan personal living spaces and spa style bathrooms. This is a book that reveals and revels in a quintessentially 21st-century approach to lifestyle interiors.
------------------------------------------------------------------------
Šeit tiek sumināti revolucionārie dizaineri un novatoriskas telpas, kas pārveido daudzstāvu pilsētas dzīvokļu kompleksu par vēlamu, greznu un ekoloģiski ilgtspējīgu dzīvesveida izvēli 21. gadsimtam.

"Vertikālais ciemats" pulcē cilvēkus modernās ēkās ar dizaineru interjeru, kas piedāvā iedzīvotājiem ne tikai pielāgotas personīgās dzīves telpas, bet arī koplietošanas ērtības un priekšrocības kā lieliskās viesnīcās vai ekskluzīvos klubos.

"Vertical Living" piedāvā vilinošu ceļojumu, izmantojot šo novatorisko dizaina pieeju, sākot no krāšņi viesmīlīgiem vestibiliem līdz kopīgām atpūtas zonām un svaigām, atvērta plānojuma personiskām dzīvojamām telpām un spa stila vannas istabām. Šī ir grāmata, kas atklāj un izbauda būtisku 21. gadsimta pieeju dzīvesveida interjeriem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.