All Your Perfects

€12.90

Quantity

Author:
Colleen Hoover
Publisher:
Simon & Schuster Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9781398519732
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2022
Page count:
320
The #1 New York Times bestselling author of "It Ends with Us" delivers a tour de force novel about a troubled marriage and the one old forgotten promise that might be able to save it.

Quinn and Graham's perfect love is threatened by their imperfect marriage. The memories, mistakes, and secrets that they have built up over the years are now tearing them apart. The one thing that could save them might also be the very thing that pushes their marriage beyond the point of repair.

All Your Perfects is a profound novel about a damaged couple whose potential future hinges on promises made in the past. This is a heartbreaking page-turner that asks: Can a resounding love with a perfect beginning survive a lifetime between two imperfect people?
------------------------------------------------------------------------
New York Times #1 bestsellera "It Ends with Us" autore piedāvā tour de force romānu par neveiksmīgu laulību un vienu vecu aizmirstu solījumu, kas varētu to glābt.

Kvinnas un Grehema nevainojamo mīlestību apdraud viņu nepilnīgā laulība. Atmiņas, kļūdas un noslēpumi, ko viņi ir uzkrājuši gadu gaitā, tagad tos sagrauj. Viena lieta, kas viņus varētu glābt, varētu būt arī tā pati lieta, kas iedzen viņu laulību punktā, kur to vairs nevar salabot.

"All Your Perfects" ir dziļš romāns par sabojātu pāri, kura iespējamā nākotne ir atkarīga no pagātnes solījumiem. Šis ir sirdi plosošs un aizraujošs stāsts, kas jautā: vai spilgta mīlestība ar perfektu sākumu var izdzīvot visu mūžu starp diviem nepilnīgiem cilvēkiem?

Reviews

There are yet no reviews for this product.