Brauciens mūža garumā

€20.00

Quantity

Author:
Roberts Aigers
Publisher:
Izdevniecība Helios
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789916656501
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
261
Grandioza vīzija: Volta Disneja korporācijas ģenerāldirektors stāsta par idejām un vērtībām, kuras izmantoja, lai palīdzētu atdzimt vienam no iemīļotākajiem zīmoliem un iedvesmotu cilvēkus, kuri prot radīt brīnumu. Roberts Aigers kļuva par Volta Disneja korporācijas ģenerāldirektoru 2005. gadā, kad Disneja korporācija piedzīvoja grūtus laikus. Uzņēmuma komandas gars bija novājināts, konkurence kļuva aizvien sīvāka, un tehnoloģijas attīstījās straujāk nekā jebkad. “Es zināju, ka, nemitīgi lauzot galvu par pagātni, neko neizdosies iegūt,” raksta Aigers. “Svarīga bija tikai nākotne, un es ticēju, ka man ir skaidra vīzija, kurā virzienā Disneja korporācijai jādodas.”

Kopš tā laika ir pagājuši divpadsmit gadi. Disneja korporācija ir lielākais un publikas iemīļotākais mediju uzņēmums, kurā iekļautas arī tādas kompānijas kā Pixar, Marvel, Lucasfilm un 21st Century Fox. Uzņēmuma vērtība ir gandrīz piecas reizes lielāka, nekā toreiz, kad Aigers pārņēma tā vadības grožus, bet pats Aigers ir atzīts par vienu no mūsu laika radošākajiem un veiksmīgākajiem ģenerāldirektoriem.

Grāmata stāsta par nerimstošo zinātkāri, kas četrdesmit piecus gadus bija Roberta Aigera galvenais dzinulis ‒ kopš dienas, kad viņš sāka strādāt ABC televīzijā par studijas administratoru. Tā stāsta arī par spēju pieņemt pārdomātus lēmumus, par cieņpilnu attieksmi un godprātību, ko nevar nopirkt par naudu. Godprātība ir katra Aigera īstenotā projekta un sadarbības pamatā – vai nu tā būtu cieša draudzība, kas viņu vienoja ar Stīvu Džobsu, vai neizsīkstošā mīlestība pret Zvaigžņu karu mitoloģiju.

“Aizvadīto četrpadsmit gadu laikā es, šķiet, esmu daudz iemācījies par to, kas ir patiesa līdera būtiskākās iezīmes,” raksta Aigers. “Taču es to nespētu formulēt, ja nebūtu pats piedzīvojis. Patiesu līderi nav iespējams notēlot – un tā ir viena no galvenajām manas grāmatas atziņām.”

Reviews

There are yet no reviews for this product.