No kūniņas par Tauriņu

SPECIAL
€22.00
€9.50

Quantity

Author:
Inese Prisjolkova
Publisher:
Spring studio
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934878954
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
271
188 idejas un praktiski paņēmieni, kā dzīvot laimīgi, jeb Laimes terapijas rokasgrāmata

Vai gribi, lai kāds Tevi paņem aiz rokas un parāda ceļu uz laimi? Tavu laimi. Tieši tādu, kādu Tu pati to vēlies. Nāc! Es Tevi aicinu kopīgā ceļojumā pretim laimei un mīlestībai.

Laimīga sieviete – laimīga pasaule.

Grāmatā ir konkrēti jautājumi un uzdevumi, kurus pārdomājot un izpildot mainās sievietes attieksme un dzīve. Ar šo metožu kopumu Tu pati sev kļūsi par laimes terapeiti – darot, izvērtējot, kaut ko pamainot.

Šī ir kā recepšu grāmata garšīgai dzīvei.

Visu darīsim mierīgi, viegli un dziļi, sev un Dievam par godu, lai dzīve piepildās ar laimi un mīlestību.

Visās iepriekšējās grāmatās kopā ar Tevi biju sarunās. Šoreiz es gribu Tevi uzaicināt kopā DARĪT. Soli pa solim, jomu pa jomai, dodot sev laiku un mieru, lai pārmaiņas ir patīkamas un dabiskas. 12 mēneši, katru mēnesi sadalīsim 4 nedēļās, katrā nedēļā būs 4 dažādi uzdevumi vai tēmas, kas dos Tev iespēju sakārtot domas, attieksmi un dzīvi. Āriņa atspoguļo iekšiņu. Tu sakārtosi sevi, un pārējais sakārtosies pats.

Pirms daudziem gadiem tieši tā es reiz iesāku savu laimes terapiju, kas man ir devusi laimīgu dzīvi – mīlošas attiecības ar vīru, labu ģimeni, sapņu nodarbošanos, veselīgu attieksmi pret naudu, ikdienas laimi, prieku, mieru un dzīvi mīlestībā. Laimes terapija to visu var dot arī Tev. Nāc! Nāc man līdzi!

Inese Prisjolkova

Reviews

There are yet no reviews for this product.