The Cheat Sheet: It\'s the game-changing romantic list to help turn these friends into lovers! TikTok

€11.90

Quantity

Author:
Sarah Adams
Publisher:
Headline Publishing Group
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9781472297037
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2022
Page count:
336

Is it ever too late to leave the friend zone? Discover the heartwarming friends-to-lovers romance that became a sensation on TikTok!

Bree Camden is helplessly (and secretly) in love with her longtime best friend and NFL legend, Nathan Donelson. And that's the least of her problems. After a car accident ended her chance of becoming a ballerina, Bree now runs her own dance studio - if she can afford the rent to keep it open, that is.

When Nathan comes to the rescue and buys the entire building, a stubborn Bree is not happy about it. Rebelling with a couple - okay, maybe more than a couple - of tequila shots, she spills her deepest, darkest secret to a TMZ reporter. One viral video later, the world thinks Nathan and Bree are the perfect couple and Nathan's publicist has an idea that could mean financial security for Bree.

The catch? They have to pretend to be in love. For three whole weeks.

Is now the moment for Bree to finally act on her hidden feelings?
And is it possible that Nathan has been hiding some of his own?


------------------------------------------------------------------------
Vai kādreiz ir par vēlu atstāt draugu zonu? Atklājiet sirsnīgo draugi-kļūst-mīļākie romantiku, kas kļuva par sensāciju TikTok!

Brī Kamdena ir bezpalīdzīgi (un slepeni) iemīlējusies savā ilggadējā labākajā draugā un NFL leģendā Neitanā Donelsonā. Un tā ir mazākā no viņas problēmām. Pēc tam, kad autoavārijā apstādināja viņas izredzes kļūt par balerīnu, Brī tagad vada pati savu deju studiju — tas ir, ja viņa var atļauties īri, lai studija paliktu atvērta.

Kad palīgā nāk Neitans un nopērk visu ēku, spītīgā Brī par to nav priecīga. Dumpojoties ar pāris – labi, varbūt vairāk nekā pāris – tekilas šotiņiem, viņa atklāj savu dziļāko, tumšāko noslēpumu TMZ reportierim. Pēc viena virāla videoklipa pēc tam pasaule uzskata, ka Neitans un Brī ir ideāls pāris, un Neitana publicistam rodas ideja, kas Brī varētu nozīmēt finansiālu drošību.

Ķēriens? Viņiem ir jāizliekas, ka viņi ir iemīlējušies. Veselas trīs nedēļas.

Vai tagad Brī ir pienācis laiks beidzot rīkoties saskaņā ar savām slēptākajām jūtām?
Un vai ir iespējams, ka Neitans ir slēpis dažas no savējām?

Reviews

There are yet no reviews for this product.