Zem sēnītes Ezīša lakatiņš CD Knīpas un Knauķi

€14.50

Quantity

Author:
Publisher:
Fonds Inteliģence
Language:
ISBN code:
4750329428721
Book Type:
Publishing year:
2021
Page count:
Emocionāla inteliģence ir gudrība un prasme, ko mēs esam aicināti apgūt, lai labāk justos un saprastos viens ar otru šajā pasaulē. Esiet sveicināti arī jūs šajā skaistajā ceļā! No sarunas ar kādu Knīp-knauķu mammu par vispārcilvēciskām vērtībām, pie “Knīpām un Knauķiem” vārda vistiešākajā nozīmē ir atnākusi ārkārtīgi svarīga un visaptveroša doma, kas tapusi izdomājama un izdziedama: “Knīpas un Knauķi” kļuvuši par muzikāliem vēstniekiem aicinājumam iedziļināties un papētīt savas un citu cilvēku emocijas, lai kopā ar vecākiem, skolotājiem, draugiem tās skaidrāk izprastu, izjustu, apzinātos (nosauktu vārdā) un bieži vien sev un citiem varētu vairāk palīdzēt tikt ar tām galā, lai mēs visi šajā pasaulē varētu justies labāk. Jebkuras emocijas ir dabiskas, tās nevajag apspiest vai apvaldīt, bet tās ir ļoti noderīgi iepazīt, lai labāk saprastu sevi un citus. Mēdz teikt, ka mūzika pauž to, ko nevar izteikt vārdiem, tāpēc ceru, ka albumā iekļautās dziesmas būs lielisks pavadonis emociju pētniecības ceļā, atklājot dažādo emociju raksturus un palīdzot mums visiem labāk saprast, kā mēs jūtamies, kā to pieņemt un jēgpilni integrēt savā dzīvē.
Šīs programmas tapšanā ir piedalījušies daudz domubiedru: bērnu dzīves gudrās dzejnieces Ineses Zanderes dots nosaukums “Emociju pētnieki”. Bērnu un jauniešu kustības, režijas un domas virzītājas Ingas Cipes radīti 12 brīnišķīgie dzejoļi pārtapa 12 brīnišķīgās dziesmās – “Knīpām un Knauķiem” ir tā laime un gods būt par šo dziesmu pirmatskaņotājiem! Dziesmas variet klausīties. Dziesmas variet dziedāt paši, jo albumā iekļauti arī dziesmu pavadījumi. No sirds paldies māksliniecei Esterei Betijai Grāverei par brīnišķīgo CD ietērpu!
Protams, ka emociju spektrs, ko ik dienu piedzīvojam, ir ļoti plašs, katrai ir savas krāsas un nianses, un pētāmais lauks ir gandrīz bezgalīgs. Mēs, programmas veidotāji, ceram, ka ar šīm 12 emocijām varētu labi iesākt šo interesanto pētniecības ceļu, dodot vietu un fantāziju meklēt un darboties tālāk pašiem! Dziesmas, dzejoļus un darba lapas variet “lietot” visdažādākajos veidos – klausīties vai lasīt dzejoli, vai dziedāt – visu vai tikai piedziedājumus – katrs materiāls kalpo par labu iedvesmu par katru emociju padomāt, parunāt un papētīt to dziļāk sevī un citos.

Reviews

There are yet no reviews for this product.