Saule un viņas puķes

€15.99

Quantity

Author:
Rupi Kaur
Publisher:
Apgāds Zvaigzne ABC
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934088445
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2020
Page count:
249
Vairāk nekā 76 nedēļas The New York Times bestselleru sarakstā, pasaulē pārdoti vairāki miljoni eksemplāru – tie ir indiešu izcelsmes kanādiešu dzejnieces Rupi Kauras (1992) otrās grāmatas “saule un viņas puķes” panākumi pasaulē. Pirmā grāmata “piens un medus” izdota daudzās pasaules valstīs un valodās, un The New York Times bestselleru sarakstā pabijusi 165 nedēļas!

Rupi iedvesmo jaunas un vecas sievietes – aicinot apzināties sevi, atraisīties, dzīvot ar pilnu krūti un nebīstoties lauzt tradīcijas, ja tās kropļo miesu un dvēseli. Rupi uzdrošinās runāt par to, par ko citi klusē.

Par sirdssāpēm un pāridarījumiem, par mīlestību un pašapziņu, par sievietes lomu pasaulē un iespējām, ko dāvā atbrīvošanās no aizspriedumiem. Rupi Kaura ir jaunu meiteņu elks, jo caur savu dzeju ļauj sajusties īpašām, mīlētām un vajadzīgām. Rupi Kauras dzeja ir kā izaicinājums meiteņu vecākiem un vecvecākiem, jo aicina sacelties un pārskatīt tradicionālo dzimuma lomu sadalījumu. Atbrīvoties no tradīciju iedvestas vainas sajūtas un atļauties būt pašai – tas ir Rupi Kauras aicinājums ikvienai sievietei. Un tas gūst atbalsi lasītājās visā pasaulē!

Izlasiet šo grāmatu pašas un uzdāviniet labākajai draudzenei. Pat ja viņa pavīpsnās to saņemot, šī būs grāmata, kas tiks lasīta un pārlasīta.

No angļu valodas atdzejojusi Ieva Melgalve.

Reviews

There are yet no reviews for this product.