Pārspēj šodienu

€13.50

Quantity

Author:
Rihards Mickēvičs
Publisher:
Autora izdevums
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934233876
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
159
Lasi pirmajā Latvijā radītajā veiktspējas grāmatā:
Dzīvojot 21. gadsimtā, mums ne tikai ir piešķirtas milzu iespējas, bet uzticēta vēl lielāka atbildība, kas dienu no dienas pārbauda mūsu raksturus un nežēlo vājos.
Laikā, kad iespējas tiek izmantotas kā attaisnojumi, pakļauties kārtējam kārdinājumam uz vieglāku, slinkāku un neveselīgāku dzīvi, pazust nebūtībā ir pat vieglāk, nekā izsaukt ēdienu piegādi uz mājām.
Pie kā tas novedīs, ja mēs visi dzīvosim zem sava potenciāla un ar izsīkstošu veiktspēju? Neapmierinātība ar sevi un apkārtējiem, negācijas un strīdi ir garantēti.
Ja vēlamies pasauli, kurā dzīvojam, uzturēt pēc iespējas labākā formā, mūsu uzdevums ir dalīties ar pozitīvo un veicināt vienam otra veiktspēju.
Tieši tādēļ grāmatas autors dalās ar iespējām, kā kļūt veiktspējīgākam un laimīgākam, izmantojot zinātni, ekonomikas principus, filozofiju un arī viņa personīgo pieredzi.
Grāmatai ir 17 relatīvi īsi un viegli lasāmi soļi, kas sadalīti 3 apakšsekcijās – Ready, Improve un Challenge. Kopā tās veido viegli iegaumējamu akronīmu – RICH jeb bagāts. Tu taču vēlies bagātināt savu dzīvi, ja?
Ready jeb Gatavs nodrošinās Tev informāciju par galvenajām lietām, ar kurām ir jāsāk un kas ir visa pamatā.
Improve jeb Attīsties parūpēsies par pozīcijām, kas, balstoties uz dažādiem sociālekonomiskiem modeļiem, Tev pados roku, lai pirmo reizi tā pa īstam izvilktu ārā no komforta zonas.
Challenge jeb Izaicini nosaukums pats par sevi jau izsaka visu. Tavs prāts tiks izaicināts spert soli pretim jauniem apvāršņiem, kurus noteiksi Tu pats.
Un atceries… Šī nav mācību grāmata, kas Tevi skolos. Šī grāmata ir gids pilsētā, kurā pirmo reizi vai pēc 20 gadu pauzes esi ieradies ekskursijā. Tas, vai Tu pamanīsi ne tikai objektus acu līmenī, bet arī baroka stila jumta karnīzi un sānielā esošo mazo šauro kanālu, ko gids nemaz nepieminēja, ir Tavā ziņā.
Gan tagad, gan arī dzīvē – izvēle ir tikai un vienīgi Tavās rokās.
Pārspēj šodienu.

Reviews

There are yet no reviews for this product.