Viduspāreja No posta līdz piepildījumam pusmūžā

€13.50

Quantity

Author:
Džeims Holiss
Publisher:
Lietusdārzs
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934089466
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
159
Pienākot pusmūža gadiem, arvien skaidrāk kļūst apjaušams dzīves trauslums un ķermeņa galīgums. Mūsu ego saņem krietnu dunku, un mums nākas pārvērtēt savu vietu ārpasaulē – karjerā, attiecībās, ierastajos mierinājuma avotos. Aktuāls kļūst jautājums: kas vēl es esmu bez savas pagātnes un izspēlētajām lomām?

Pusmūža krīze jeb Viduspāreja patiesībā ir lieliska iespēja pārorientēt savu personību. Tas ir īstais brīdis, kad atmest dzīves pirmās puses ego impulsus un atvērt apziņu diženākam brīnumam. Ja mums pietiek drosmes apzināti veikt Viduspāreju, milzīgo trauksmi nomaina neaprakstāma brīvības sajūta, jaunās attiecības ar sevi pilnībā atsver zaudējumus ārējā pasaulē un mūža otrais cēliens top neizmērojami bagātāks.

“Dzīves vidū dzīve var beidzot īsti sākties. Dziļa un iedvesmojoša grāmata par pusmūža krīzes jeb Viduspārejas sniegtajām iespējām.”
Juris Rubenis, Integrālās izglītības institūta programmas direktors

Džeimss Holiss, Ph.D., ir Junga psihoanalīzes teorētikis un praktiķis, lektors un autors. Vadījis Vašingtonas Junga biedrību un Junga Izglītības centru Hjūstonā, bijis programmu direktors Filadelfijas Junga institūtā un vēl aizvien darbojas savā privātpraksē Vašingtonā.

Reviews

There are yet no reviews for this product.