Top 10 Brussels, Bruges, Antwerp and Ghent

€10.99

Quantity

Author:
DK Travel
Publisher:
Dorling Kindersley Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780241355930
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2019
Page count:
144
True to its name, DK Eyewitness Travel Guide: Top 10 Brussels, Bruges, Antwerp & Ghent covers all the region's major sights and attractions in easy-to-use "top 10" lists that help you plan the vacation that's right for you.

This newly updated pocket travel guide for Brussels, Bruges, Antwerp & Ghent will lead you straight to the best attractions these cities have to offer, from the Grand Palace in Brussels to a restful trip on the Dijver Canal in Bruges, and from the Design Museum Ghent to the high-class fashion of Antwerp. Find the best beer, chocolate, and waffles in the country.

Expert travel writers have fully revised this edition of DK Eyewitness Travel Guide: Top 10 Brussels, Bruges, Antwerp & Ghent.

• Brand-new itineraries help you plan your trip to these areas of Belgium.
• Expanded and far more comprehensive, new laminated pull-out map now includes color-coded design, public transportation maps, and street indexes to make it even easier to use.
• Maps of walking routes show you the best ways to maximize your time.
• New Top 10 lists feature off-the-beaten-track ideas, along with standbys like the top attractions, shopping, dining options, and more.
• Additional maps marked with sights from the guidebook are shown on inside cover flaps, with selected street index and metro map.
• New typography and fresh layout throughout.

You'll still find DK's famous full-color photography and museum floor plans, along with just the right amount of coverage of history and culture. A free pull-out map is marked with sights from the guidebook and includes a street index and a metro map.
------------------------------------------------------------------------
DK Eyewitness Travel Guide: Top 10 Briselē, Briges, Antverpenē un Ģentē, ievērojot savu nosaukumu, iekļauj visas reģiona galvenās apskates vietas un apskates objektus viegli lietojamos "top 10" sarakstos, kas palīdz plānot tieši jums piemērotu atvaļinājumu. < br>
Šis nesen atjauninātais kabatas ceļojumu ceļvedis Briselei, Brigei, Antverpenei un Gentei vedīs jūs uz labākajām šo pilsētu piedāvātajām apskates vietām, sākot ar Lielo pili Briselē un beidzot ar mierīgu braucienu pa Dijveras kanālu Brige. un no Gentas Dizaina muzeja līdz Antverpenes augstas klases modei. Atrodiet valstī labāko alu, šokolādi un vafeles.

Ekspertu ceļojumu autori ir pilnībā pārskatījuši šo DK Aculiecinieku ceļveža izdevumu: Top 10 Brisele, Brige, Antverpene un Gente.

• Pavisam jauni maršruti palīdz plānot ceļojumu uz šiem Beļģijas apgabaliem.
• Paplašinātā un daudz plašākā jaunā laminētā izvelkamā karte tagad ietver krāsu kodētu dizainu, sabiedriskā transporta kartes un ielu rādītājus, lai to būtu vēl ērtāk izmantot.
• Pastaigu maršrutu kartes parāda labākos laika pavadīšanas veidus.
• Jaunie Top 10 saraksti piedāvā neparastas idejas, kā arī tādas gaidīšanas iespējas kā populārākās atrakcijas, iepirkšanās, ēdināšanas iespējas un daudz ko citu.
• Papildu kartes, kas apzīmētas ar ceļveža apskates objektiem, ir parādītas vāka atloku iekšpusē, ar izvēlētu ielu indeksu un metro karti.
• Jauna tipogrāfija un jauns izkārtojums.

Jūs joprojām atradīsit DK slavenās pilnkrāsu fotogrāfijas un muzeju stāvu plānus, kā arī pareizo vēsturi un kultūru. Bezmaksas izvelkamā karte ir atzīmēta ar ceļveža apskates objektiem, un tajā ir ielu rādītājs un metro karte.

Reviews

There are yet no reviews for this product.