Top 10 Iceland : 2020

€10.99
Author:
DK Travel
Publisher:
Dorling Kindersley Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780241364802
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2019
Page count:
144
An unbeatable, pocket-sized guide to Iceland, packed with insider tips and ideas, colour maps, top 10 lists, and a laminated pull-out map - all designed to help you see the very best of Iceland.

Marvel at the natural beauty of the Vatnajökull National Park, observe the seabird colony at the Látrabjarg Bird Cliffs, venture out to the Landmannalaugar Area to explore mountains and hot springs, relish the tranquil waters of Lake Mývatn, wonder at the mighty waterfall at Gullfoss, or hike around the grassy meadows to enjoy the landscape. From Top 10 offshore islands to Top 10 festivals - discover the best of Iceland with this easy-to-use travel guide.
------------------------------------------------------------------------
Nepārspējams, kabatas izmēra ceļvedis uz Islandi, kurā ir iekšējās informācijas padomi un idejas, krāsu kartes, desmit labākie saraksti un laminēta izvelkamā karte-tas viss ir paredzēts, lai palīdzētu jums redzēt Islandes labāko.

Apbrīnojiet Vatnajökull nacionālā parka dabas skaistumu, vērojiet jūras putnu koloniju Látrabjarg putnu klintīs, dodieties uz Landmannalaugar apgabalu, lai izpētītu kalnus un karstos avotus, izbaudītu Mývatn ezera mierīgos ūdeņus, brīnītos par vareno Gullfoss ūdenskritumu, vai doties pārgājienā pa zālāju pļavām, lai izbaudītu ainavu. No 10 populārākajām piekrastes salām līdz 10 populārākajiem festivāliem-iepazīstiet Islandes labākās puses, izmantojot šo ērti lietojamo ceļvedi.

Reviews

There are yet no reviews for this product.