Hinch Yourself Happy : All The Best Cleaning Tips To Shine Your Sink And Soothe Your Soul

SPECIAL
€11.99
€7.00

Quantity

Author:
Mrs Hinch
Publisher:
Penguin Books Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780241399750
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2019
Page count:
288

All the best cleaning tips to shine your sink and soothe your soul.

Discover how to transform your home. Cleaning doesn't have to be that job you dread. Not when Mrs Hinch is here to show you her sparkly ways.

Mrs Hinch has taken the nation by storm with her infectiously addictive charm, clever cleaning hacks and her passionate belief in the life-changing magic of tidying.

With the help of her cloth family, Mrs Hinch will help you turn your house into a home. Whether you're a daily duster or looking for a monthly makeover, Hinch Yourself Happy shows you how to create not only a cleaner house, but a calmer you.

If you want your kitchen to sparkle like Meghan Markle, then this is the book for you.
------------------------------------------------------------------------
Visi labākie tīrīšanas padomi, lai spīdētu izlietni un nomierinātu dvēseli.

Atklājiet, kā pārveidot savas mājas. Tīrīšanai nav jābūt tam darbam, no kura jūs baidāties. Ne tad, kad Hinčas kundze ir šeit, lai parādītu jums savus dzirkstošos veidus.

Hinčas kundze ir satriekusi tautu ar savu infekciozi aizraujošo šarmu, gudrajiem tīrīšanas hakeriem un savu kaislīgo pārliecību par dzīves sakārtošanas burvību. < br>
Ar auduma ģimenes palīdzību Hinčas kundze palīdzēs jums pārvērst savu māju par mājām. Neatkarīgi no tā, vai esat ikdienas putekļsūcējs vai meklējat ikmēneša pārvērtības, Hinch Yourself Happy parāda, kā radīt ne tikai tīrāku māju, bet arī mierīgāku.

Ja vēlaties, lai jūsu virtuve mirdzētu kā Meghan Markle, tad šī ir grāmata jums.

Reviews

There are yet no reviews for this product.