The Intimacy Experiment

€11.90

Quantity

Author:
Rosie Danan
Publisher:
Berkley
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780349427546
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
332
Naomi Grant has built her life around going against the grain. After the sex-positive start-up she cofounded becomes an international sensation, she wants to extend her educational platform to live lecturing. Unfortunately, despite her long list of qualifications, higher ed won't hire her.

Ethan Cohen has recently received two honors: LA Mag nominated him as one of the city's hottest bachelors and he became rabbi of his own synagogue. Low on both funds and congregants, the executive board of Ethan's new shul hired him with the hopes that his nontraditional background will attract more millennials to the faith. They've given him three months to turn things around or else they'll close the doors of his synagogue for good.

Naomi and Ethan join forces to host a buzzy seminar series on Modern Intimacy, the perfect solution to their problems--until they discover a new one--their growing attraction to each other. They've built the syllabus for love's latest experiment, but neither of them expected they'd be the ones putting it to the test.
--------------------------------------------
Naomi Granta savu dzīvi ir veidojusi, ejot pret straumi. Pēc tam, kad viņas dibinātais dzimum-pozitīvais jaunuzņēmums ir kļuvis par starptautisku sensāciju, viņa vēlas paplašināt savu izglītības platformu, lai varētu dzīvot, lasot lekcijas. Diemžēl, neraugoties uz viņas garo kvalifikāciju sarakstu, augstākās izglītības iestādes viņu nepieņem darbā.

Ītans Koens nesen saņēmis divus apbalvojumus: LA Mag nominēja viņu kā vienu no pilsētas karstākajiem vecpuišiem un viņš kļuva par savas sinagogas rabīnu. Jaunās šulas, kurai ir gan maz naudas, gan maz draudzes locekļu, valde pieņēma Ītanu darbā, cerot, ka viņa netradicionālā izcelsme piesaistīs ticībai vairāk mileniāļu. Viņi deva trīs mēnešus, lai mainītu situāciju par 180 grādiem, pretējā gadījumā viņi uz visiem laikiem aizvērs viņa sinagogas durvis.

Naomi un Ītans apvieno spēkus, lai rīkotu rosīgu semināru ciklu par mūsdienu tuvību, kas ir ideāls risinājums viņu problēmām - līdz brīdim, kad viņi atklāj jaunu problēmu - viņu pieaugošo pievilkšanos vienam pie otra. Viņi ir izveidojuši mācību plānu mīlestības jaunākajam eksperimentam, taču neviens no viņiem negaidīja, ka viņi būs tie, kas to pārbaudīs dzīvē.

Reviews

There are yet no reviews for this product.