Art Hiding in New York: An Illustrated Guide to the City\'s Secret Masterpieces

€33.90

Quantity

Author:
Lori Zimmer, Maria Krasinski
Publisher:
Running Press
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780762471003
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2020
Page count:
280
Uncover the artistic masterworks hidden across New York City in this charmingly illustrated exploration of one of the world's greatest creative treasure troves.

There's so much to love about New York, and so much to see. The city is full of art, and architecture, and history -- and not just in museums. Hidden in plain sight, in office building lobbies, on street corners, and tucked into Soho lofts, there's a treasure trove of art waiting to be discovered, and you don't need an art history degree to fall in love with it.

Art Hiding in New York is a beautiful, giftable book that explores all of these locations, traversing Manhattan to bring 100 treasures to art lovers and intrepid New York adventurers. Curator and urban explorer Lori Zimmer brings readers along to sites covering the biggest names of the 20th century -- like Jean-Michel Basquiat's studio, iconic Keith Haring murals, the controversial site of Richard Serra's Tilted Arc, Roy Lichtenstein's subway station commission, and many more. Each entry is accompanied by a beautiful watercolor depiction of the work by artist Maria Krasinski, as well as location information for those itching to see for themselves. With stunning details, perfect for displaying on any art lover's shelf, and curated itineraries for planning your next urban exploration, this inspirational book is a must-read for those who love art, New York, and, of course, both.
--------------------------------------------
Atklājiet mākslas meistardarbus, kas paslēpti visā Ņujorkā, šajā burvīgi ilustrētajā viena pasaules izcilāko radošo dārgumu krājuma izpētē.

Ņujorkā ir tik daudz mīlestības un tik daudz ko redzēt. Pilsēta ir pilna ar mākslu, arhitektūru un vēsturi - un ne tikai muzejos. Slēpts redzamā vietā, biroju ēkas vestibilos, ielu stūros un iebāzts Soho bēniņos, tur atrodas mākslas dārgumu krājums, kas gaida atklāšanu, un jums nav nepieciešams mākslas vēstures grāds, lai to iemīlētu.

Mākslas slēpšanās Ņujorkā ir skaista, apdāvināma grāmata, kas pēta visas šīs vietas, šķērsojot Manhetenu, lai mākslas mīļotājiem un bezbailīgiem Ņujorkas avantūristiem atvestu 100 dārgumus. Kuratore un pilsētvides pētniece Lorija Zimmere ved lasītājus uz vietnēm, kas aptver 20. gadsimta lielākos vārdus - piemēram, Žana Mišela Baskjata studiju, ikonu Keita Haringa sienas gleznojumus, pretrunīgi vērtēto Ričarda Serra sagāztās loka vietu, Roja Lihtenšteina metro stacijas komisiju un daudzas citas. vairāk. Katram ierakstam ir pievienots skaists mākslinieces Marijas Krasinskis akvareļu attēlojums, kā arī informācija par atrašanās vietu tiem, kuri niez par to pārliecināties. Ar satriecošām detaļām, kas ideāli piemērotas izstādīšanai jebkura mākslas mīļotāja plauktā, un pārdomātiem maršrutiem nākamās pilsētas izpētes plānošanai, šī iedvesmojošā grāmata ir obligāti jāizlasa tiem, kas mīl mākslu, Ņujorku un, protams, abus.

Reviews

There are yet no reviews for this product.