How To Be An Artist

€16.90

Quantity

Author:
DK
Publisher:
Dorling Kindersley Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780241474112
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
144
Fall in love with art and design! This creative kids book introduces them to the wonderful world of art history and creating art!Discover your artistic style through the pages of this children's craft book. More than that, this book encourages art as a STEM field and teaches kids the history of art, art theory, and introduces them to the most notable artists who have influenced art movements. How To Be An Artist includes fascinating details on how art has developed through the years and gives children the opportunity to learn key artistic skills.

The book includes: - Step-by-step projects, information about artistic movements, and profiles on pioneering artists - Four sections: drawing, painting, crafting, nature, and animating- Information on the educational importance of including art in STEM learning- Over 30 art activities for kids to try at homeCreate your own masterpieces while you learn to paint, draw and design. How to be an Artist is an exciting introduction to a lifetime of art appreciation. Author Natalie Abadzis includes over 30 activities to encourage and stimulate even the most reluctant young artist.

From basics, such as mark-making, composition, and perspective to the trickier techniques of illusion and paper engineering, to woodwork, photography, and sculpting, this art activity book for kids gets their creative juices flowing. Plus, introductions to artists such as Frida Kahlo, Albreach Drurer and Yayoi Kusama will inspire and excite budding artists!DK's How To Be series is aimed at young readers ages 7-9. These books introduce them to STEM fields such as science, maths, and now art.

These books are fun and engaging and make these subjects a pleasure to learn. Other books in this series include How to be a Scientist and How to be a Maths Whizz.

---------------------------------------------------------------------------------------

Iemīlēties mākslā un dizainā! Šī radošā bērnu grāmata iepazīstina viņus ar brīnišķīgo mākslas vēstures un mākslas radīšanas pasauli! Atklājiet savu māksliniecisko stilu šīs bērnu amatniecības grāmatas lappusēs. Vairāk par to šī grāmata mudina mākslu kā STEM jomu un māca bērniem mākslas vēsturi, mākslas teoriju un iepazīstina viņus ar ievērojamākajiem māksliniekiem, kuri ietekmējuši mākslas kustības. Kā kļūt par mākslinieku ietver aizraujošas detaļas par to, kā māksla ir attīstījusies gadu gaitā, un dod bērniem iespēju apgūt galvenās mākslas prasmes.

Grāmatā iekļauti: - Soli pa solim projekti, informācija par mākslinieciskām kustībām un novatorisku mākslinieku profili - Četras sadaļas: zīmēšana, gleznošana, amatniecība, daba un animācija - informācija par mākslas iekļaušanas izglītības nozīmi STEM mācībās 30 mākslas aktivitātes bērniem, kuras izmēģināt mājās Izveidojiet paši savus šedevrus, kamēr iemācāties gleznot, zīmēt un noformēt. Kā būt māksliniekam ir aizraujošs ievads mākslas novērtēšanai mūža garumā. Autore Natālija Abadzis ietver vairāk nekā 30 aktivitātes, lai iedrošinātu un stimulētu pat visvairāk negribīgo jauno mākslinieku.

Sākot ar pamatiem, piemēram, zīmju izgatavošanu, kompozīciju un perspektīvu līdz sarežģītākām ilūziju un papīra inženierijas metodēm, līdz kokapstrādei, fotogrāfijai un tēlniecībai, šī mākslas aktivitāšu grāmata bērniem ļauj plūst radošajām sulām. Turklāt iepazīstināšana ar tādiem māksliniekiem kā Frida Kahlo, Albreach Drurer un Yayoi Kusama iedvesmos un sajūsminās topošos māksliniekus! DK sērija How To Be ir paredzēta maziem lasītājiem vecumā no 7 līdz 9 gadiem. Šīs grāmatas viņus iepazīstina ar tādām STEM jomām kā zinātne, matemātika un tagad māksla.

Šīs grāmatas ir jautras un saistošas, un šīs tēmas rada prieku mācīties. Citas šīs sērijas grāmatas ir “Kā būt zinātniekam” un “Kā būt matemātikas viltībai”.

Reviews

There are yet no reviews for this product.