Lonely Planet Pocket London

€10.90

Quantity

Author:
Lonely Planet
Publisher:
Lonely Planet Global Limited
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9781787017405
Book Type:
mīkstie vāki
Publishing year:
2022
Page count:
224
Lonely Planet's Pocket London is your guide to the city's best experiences and local life - neighbourhood by neighbourhood. Explore modern museums and galleries, rise over the city on the London Eye, and shop until you drop on Regent Street; all with your trusted travel companion. Uncover the best of London and make the most of your trip!

Inside Lonely Planet's Pocket London:
Up-to-date information - all businesses were rechecked before publication to ensure they are still open after 2020's COVID-19 outbreak.
Full-colour maps and travel photography throughout.

Covers Westminster Abbey & Westminster, National Gallery & Covent Garden, British Museum & Bloomsbury, St Paul's & the City, Tate Modern & South Bank, Kensington Museums, Regent's Park & Camden, Shoreditch & the East End and more.

The Perfect Choice: Lonely Planet Pocket London, an easy-to-use guide filled with top experiences - neighbourhood by neighbourhood - that literally fits in your pocket. Make the most of a quick trip to London with trusted travel advice to get you straight to the heart of the city.

------------------------------------------------------------------------
Lonely Planet's Pocket London ir jūsu ceļvedis, lai iepazītos ar labāko pieredzi pilsētā un vietējo dzīvi — apkārtne pēc apkārtnes. Izpētiet modernos muzejus un galerijas, pacelieties pār pilsētu uz Londonas acs un iepērcieties, līdz nokļūstat Regent ielā; viss kopā ar savu uzticamo ceļabiedru. Atklājiet labāko no Londonas un lai ceļojums ir izdevies!

Lonely Planet's Pocket London ietver jaunāko informāciju — visi uzņēmumi pirms publicēšanas tika atkārtoti pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka tie joprojām darbojas arī pēc 2020. gada Covid-19 uzliesmojuma, kā arī pilnkrāsu kartes un ceļojumu fotografijas.

Ietver Vestminsteras abatiju un Vestminsteru, Nacionālo galeriju un Koventgārdenu, Britu muzeju un Blūmsberiju, Sentpolu un pilsētu, Tate Modern mākslas galerijas un Dienvidkrastu, Kensingtonas muzejus, Rīdženta parku un Kamdenu, Šorediču un Īstendu un daudz ko citu.

> Perfekta izvēle: Lonely Planet Pocket London — ērti lietojams ceļvedis, kas piepildīts ar labākajām pieredzēm katrā apkaimē, kas burtiski ietilps jūsu kabatā. Izmantojiet uzticamus ceļojumu padomus, lai gūtu labāko no īsa ceļojuma Londonā, un nokļūtu tieši pilsētas sirdī.

Reviews

There are yet no reviews for this product.