Maths Lab : Exciting Projects for Budding Mathematicians

€16.90

Quantity

Author:
DK
Publisher:
Dorling Kindersley Ltd
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9780241432327
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
160
Explore the exciting world of numbersWhether you're a maths geek or prefer practical hands-on projects, this book combines creativity with calculations. You don't have to be a genius or even need a calculator - each of the super-fun make-and-do projects in this book comes with simple step-by-step photographs and instructions that will help you whip up a cool maths creation. Perfect for kids who are interested in STEM (science, technology, engineering, and maths), Maths Lab features activities that cover many aspects of maths, including numbers, measurement, and geometry.

You'll combine art and maths by drawing impossible objects, create beautiful patterns to make a times-table dreamcatcher, and perfect the ratio for making refreshing fruit drinks. Throughout the book, explanatory boxes show you how the maths works and how the skills you've learned can be used in the real world. Maths Lab is the perfect package for curious kids who are interested in taking the mystery out of maths.

---------------------------------------------------------------------------------------

Izpētiet aizraujošo skaitļu pasauli Neatkarīgi no tā, vai esat matemātikas geeks vai dodat priekšroku praktiskiem praktiskiem projektiem, šī grāmata apvieno radošumu ar aprēķiniem. Jums nav jābūt ģēnijam vai pat vajadzīgs kalkulators - katram no šīs grāmatas superjautīgajiem make-and-do projektiem ir pievienotas vienkāršas detalizētas fotogrāfijas un instrukcijas, kas palīdzēs jums uzvilkt foršu matemātiku. radīšana. Matemātikas laboratorija ir lieliski piemērota bērniem, kurus interesē STEM (zinātne, tehnoloģija, inženierzinātnes un matemātika), un tajā ir aktivitātes, kas aptver daudzus matemātikas aspektus, tostarp skaitļus, mērījumus un ģeometriju.

Jūs apvienosiet mākslu un matemātiku, uzzīmējot neiespējamus priekšmetus, izveidosiet skaistus modeļus, lai izveidotu sapņu uztvērēju, kas darbojas uz galda, un pilnveidosiet attiecību atsvaidzinošu augļu dzērienu pagatavošanai. Visā grāmatā paskaidrojošās ailes parāda, kā darbojas matemātika un kā iemācītās prasmes var izmantot reālajā pasaulē. Maths Lab ir ideāls komplekts ziņkārīgiem bērniem, kuri ir ieinteresēti matemātikas izslēpumainībā.

Reviews

There are yet no reviews for this product.