Nešķiramie

AKCIJA
€8.99
€4.99
Autors:
Liliana Fašingere
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934053306
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2015
Lapaspušu skaits:
253
Bērinieku pulkā iesper zibens; jauna sieviete bez pēdām pazūd Neapoles līcī, un viņas vīrs pārguļ ar viņas labāko draudzeni...

Sava tēva bērēs tiesu mediķe Sisija pēc ilgiem laikiem sastop bijušo studiju biedru Štefanu. Vīnē viņi abi un Regīna, kura vēlāk kļuvusi par Štefana sievu, ir bijuši nešķirami draugi, līdz laulātais pāris pārcēlies uz Štīrijas dienvidiem un Štefans sācis tur strādāt par bērnu ārstu. Štefans uzaicina Sisiju ciemos un pastāsta, ka atvaļinājuma laikā Itālijā, Pročidas salā, Regīna ir noslīkusi, taču viņas līķis palicis neatrasts. Pēc garas atmiņu nakts Štefanam un Sisijai sākas romāns.
Tomēr Sisijai no prāta neiziet Regīnas pazušana, un viņa nolemj pati doties uz Pročidu…

Lilianas Fašingeres romāns aizraujoši stāsta par pēdu dzīšanu no visdziļākās austriešu provinces līdz pat itāļu organizētās noziedzības perēkļiem. Tas ironizē par pašieceltām autoritātēm, un piedevām tam piemīt asprātīga detektīvromāna spriedze.

Liliana Fašingere (Lilian Faschinger, dz. 1950), austriešu rakstniece, ir studējusi anglistiku un vēsturi Grācā. 2008. gadā viņa saņēma Frīdriha Glauzera balvu (līdzās Vācu kriminālliteratūras balvai tā ir svarīgākā balva kriminālromānu autoriem vācvalodīgajās valstīs). Kritikas un lasītāju ievērību guvuši arī citi viņas sarakstītie romāni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.