Heartstopper Volume 4

€13.50

Daudzums

Autors:
Alice Oseman
Ražotājs:
Hachette Children's Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781444952797
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
384
*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love.

The bestselling LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the fourth volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. 'Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind.

Beautifully paced. I loved this book.' RAINBOW ROWELL, author of Carry OnCharlie didn't think Nick could ever like him back, but now they're officially boyfriends. Charlie's beginning to feel ready to say those three little words: I love you.

Nick's been feeling the same, but he's got a lot on his mind - not least coming out to his dad, and the fact that Charlie might have an eating disorder. As summer turns to autumn and a new school year begins, Charlie and Nick are about to learn a lot about what love means. By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness.

It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us. 'The queer graphic novel we wished we had at high school.' Gay TimesThis is the fourth volume of Heartstopper, which is soon to be a live-action Netflix series.
------------------------------------------------------------------------
* Drīz kļūs par tiešraides Netflix seriālu!* Zēns satiek zēnu. Zēni kļūst par draugiem. Zēni iemīlas.

Vislabāk pārdotais LGBTQ+ grafiskais romāns (komikss) par dzīvi, mīlestību un visu, kas notiek pa vidu: šis ir ceturtais HEARTSTOPPER sējums, kas paredzēts The Art of Being Normal, Holly Bourne un Love, Simon mīļotājiem. 'Pilnīgi apburošs. Salds, romantisks, laipns.

Skaisti plūstošs. Man patika šī grāmata. ' RAINBOW ROWELL, grāmatas Carry On autors. Čārlijs nedomāja, ka viņš kādreiz varētu patikt Nikam, bet tagad viņi oficiāli ir pāris. Čārlijs sāk justies gatavs pateikt šos trīs mazos vārdus: es tevi mīlu.

Niks jūtas tāpat, bet viņam daudz kas padomā - ne tikai izvākšanās no tēta mājām, bet arī fakts, ka Čārlijam varētu būt ēšanas traucējumi. Kad vasara pārvēršas rudenī un sākas jauns mācību gads, Čārlijs un Niks gatavojas daudz uzzināt par to, ko nozīmē mīlestība. Jauniešu grāmatu balvas ieguvēja Alise Osemana, Heartstopper ir par mīlestību, draudzību, lojalitāti un garīgām slimībām.

Tas ietver visus mazos Nika un Čārlija dzīves stāstus, kas kopā veido kaut ko lielāku, kas uzrunā mūs visus. "Dīvainais grafiskais romāns, kuru mēs vēlējāmies iegūt vidusskolā." Šis ir ceturtais Heartstopper sējums, kas drīz būs tiešraides Netflix sērija.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.