Maybe in Another Life

€12.90

Daudzums

Autors:
Taylor Jenkins Reid
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781398516656
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
352
From the acclaimed author of Seven Husbands of Evelyn Hugo comes a breathtaking novel about a young woman whose fate hinges on the choice she makes after bumping into an old flame; in alternating chapters, we see two possible scenarios unfold-with stunningly different results.

At the age of twenty-nine, Hannah Martin still has no idea what she wants to do with her life. She has lived in six different cities and held countless jobs since graduating college. On the heels of leaving another city, Hannah moves back to her hometown of Los Angeles and takes up residence with her best friend Gabby. Shortly after, Hannah goes out to a bar one night with Gabby and meets up with her high school boyfriend, Ethan.

Just after midnight, Gabby asks Hannah if she's ready to go. A moment later, Ethan offers to give her a ride later if she wants to stay. Hannah hesitates. What happens if she leaves with Gabby? What happens if she leaves with Ethan?

In concurrent story lines, Hannah lives out the effects of each decision. Quickly, these parallel universes develop into radically different stories with large-scale consequences for Hannah, as well as the people around her. As the two alternate realities run their course, Maybe in Another Life raises questions about fate and true love: Is anything meant to be? Is there such a thing as a soul mate? Hannah believes there is. And, in both worlds, she's found him.
------------------------------------------------------------------------
Atzītās grāmatas "Septiņi Evelīnas Igo vīri" autores jaunā grāmata ir elpu aizraujošs romāns par jaunu sievieti, kuras liktenis ir atkarīgs no izvēles, ko viņa izdarījusi pēc tam, kad saskrienas ar senu aizraušanos; pārmaiņus nodaļās mēs redzam divus iespējamos scenārijus ar satriecoši atšķirīgiem rezultātiem.

Divdesmit deviņu gadu vecumā Hanna Mārtina joprojām nezina, ko viņa vēlas darīt ar savu dzīvi. Kopš koledžas beigšanas viņa ir dzīvojusi sešās dažādās pilsētās un strādājusi neskaitāmus darbus. Pametot vēl vienu pilsētu, Hanna pārceļas atpakaļ uz savu dzimto pilsētu Losandželosu un apmetas pie sava labākā drauga Gabija. Neilgi pēc tam Hanna kādu nakti kopā ar Gabiju aiziet uz bāru un satiekas ar savu vidusskolas puisi Ītanu.

Tieši pēc pusnakts Gabijs jautā Hannai, vai viņa ir gatava doties. Brīdi vēlāk Ītans piedāvā viņu aizvest vēlāk, ja viņa vēlas palikt. Hanna vilcinās. Kas notiks, ja viņa aiziet kopā ar Gabiju? Kas notiks, ja viņa aizies kopā ar Ītanu?

Vienlaicīgās stāsta līnijās Hanna pārdzīvo katra lēmuma sekas. Šie paralēlie Visumi ātri vien attīstās par radikāli atšķirīgu stāstu ar liela mēroga sekām Hannai, kā arī apkārtējiem cilvēkiem. Abām alternatīvajām realitātēm ritot savu gaitu, varbūt citā dzīvē rodas jautājumi par likteni un patiesu mīlestību: vai kaut kam tā ir paredzēts? Vai ir tāda lieta kā dvēseles palīgs? Hanna uzskata, ka tā ir. Un abās pasaulēs viņa ir viņu atradusi.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.