One True Loves

€12.90

Daudzums

Autors:
Taylor Jenkins Reid
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781398516687
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
352
From the New York Times bestselling author of "The Seven Husbands of Evelyn Hugo".

In her twenties, Emma Blair marries her high school sweetheart, Jesse. They build a life for themselves, far away from the expectations of their parents and the people of their hometown in Massachusetts. They travel the world together, living life to the fullest and seizing every opportunity for adventure. On their first wedding anniversary, Jesse is on a helicopter over the Pacific when it goes missing. Just like that, Jesse is gone forever.

Emma quits her job and moves home in an effort to put her life back together. Years later, now in her thirties, Emma runs into an old friend, Sam, and finds herself falling in love again. When Emma and Sam get engaged, it feels like Emma's second chance at happiness. That is, until Jesse is found. He's alive, and he's been trying all these years to come home to her. With a husband and a fiance, Emma has to now figure out who she is and what she wants while trying to protect the ones she loves. But who is her one true love? What does it mean to love truly?
------------------------------------------------------------------------
New York Times bestsellera "Evelīnas Igo septiņi vīri" autores jaunais romāns.

Savos divdesmit gados Emma Blēra apprecas ar vidusskolas izredzēto - Džesiju. Viņi veido savu dzīvi tālu no viņu vecāku un dzimtās pilsētas Masačūsetsas iedzīvotāju cerībām. Viņi kopā ceļo pa pasauli, dzīvojot pilnvērtīgi un izmantojot katru iespēju piedzīvojumiem. Viņu pirmajā kāzu gadadienā Džesijs atrodas helikopterā virs Klusā okeāna, kad tas pazūd. Džesijs ir aizgājis uz visiem laikiem.

Emma pamet darbu un pārvācas uz bērnības mājām, cenšoties sakārtot savu dzīvi. Pēc desmit gadiem, tagad jau trīsdesmit gadu vecumā, Emma sastopas ar senu draugu Semu un atkal iemīlas. Kad Emma un Sems saderinās, šķiet, ka Emmai ir otrā iespēja gūt laimi. Tas ir, līdz Džesijs tiek atrasts. Viņš ir dzīvs un visus šos gadus ir mēģinājis atgriezties pie Emmas. Ar vīru un līgavaini Emmai ir jāsaprot, kas viņa ir un ko viņa vēlas, vienlaikus cenšoties aizsargāt savus mīļotos. Bet kas ir viņas patiesā mīlestība? Ko nozīmē patiesi mīlēt?

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.