Emociju pētnieki CD Knīpas un Knauķi

AKCIJA
€14.50
€11.60

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Fonds Inteliģence
Valoda:
ISBN kods:
4750329428622
Vāku tips:
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
Emocionāla inteliģence ir gudrība un prasme, ko mēs esam aicināti apgūt, lai labāk justos un saprastos viens ar otru šajā pasaulē. Esiet sveicināti arī jūs šajā skaistajā ceļā!
Šīs programmas tapšanā ir piedalījušies daudz domubiedru: bērnu dzīves gudrās dzejnieces Ineses Zanderes dots nosaukums “Emociju pētnieki”. Bērnu un jauniešu kustības, režijas un domas virzītājas Ingas Cipes radīti 12 brīnišķīgie dzejoļi pārtapa 12 brīnišķīgās dziesmās – “Knīpām un Knauķiem” ir tā laime un gods būt par šo dziesmu pirmatskaņotājiem! Dziesmas variet klausīties. Dziesmas variet dziedāt paši, jo dubultalbumā iekļauti arī dziesmu pavadījumi. No sirds paldies māksliniecei Esterei Betijai Grāverei par brīnišķīgo CD ietērpu!

Protams, ka emociju spektrs, ko ik dienu piedzīvojam, ir ļoti plašs, katrai ir savas krāsas un nianses, un pētāmais lauks ir gandrīz bezgalīgs. Mēs, programmas veidotāji, ceram, ka ar šīm 12 emocijām varētu labi iesākt šo interesanto pētniecības ceļu, dodot vietu un fantāziju meklēt un darboties tālāk pašiem! Albuma noslēguma kompozīcija “Es esmu šeit” tapusi kā meditatīvs veltījums, lai arī šādā veidā ikkatram dotu iespēju pavadīt dažas minūtes meditācijā: Vienkārši būt un apzināties, ka esam laimīgi un pateicīgi jau par to vien, ka esam piedzimuši – tādi, kādi esam, katrs neatkārtojams un unikāls. Varam šeit būt un pieredzēt šo pasauli – savienoti ar dabu un apkārtējiem cilvēkiem savstarpējā cieņā, pateicībā, mīlestībā. 13.gs. persiešu filozofs un dzejnieks Rumi aicina apzināties – klusuma mirkļos mēs vislabāk varam sadzirdēt un sajust sevi. Tieši klusumā mēs varam kļūt vērīgāki un saņemt visvairāk informācijas, vairāk uzzināt par sevi un pasauli. Es esmu šeit – daļa no šīs brīnumainās pasaules.

Edīte Putniņa, projekta “Emociju pētnieki” vadītāja
C un P Knīpas un Knauķi/Fonds Inteliģence 2021

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.