Trīs dienas un viena dzīve

€14.99

Daudzums

Autors:
Pjērs Lemetrs
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934083389
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
189
1999. gads. Francijas mazpilsētā Bovālā divpadsmitgadīgais Antuāns nejauši kļūst par liecinieku kaimiņa cietsirdīgai rīcībai. Šausminošās nežēlības satricināts, Antuāns savu sāpi izgāž uz mazo Remī, kaimiņa dēlu, viņu nejauši nonāvējot. Apmulsumā un panikā par nodarījuma sekām Antuāns nolemj klusēt par notikušo. Divās nākamajās dienās viņš izdzīvo neiedomājamas bailes un nemieru, un varbūtība tikt atklātam pieaug, līdz kaut kas negaidīti izmaina notikumu gaitu. Remī netiek atrasts.

Desmit gadus vēlāk Antuāns, tagad jauns ārsts, dzīvo ar līgavu, un nākotne šķiet daudzsološa. Tomēr Remī nāve turpina viņu vajāt, neparedzēti ietekmējot dzīvi. Veicot būvdarbus Antuāna dzimtajā pilsētā, tiek atrasts bērnības upuris, un lietas izmeklēšana tiek atjaunota. Bailes un nemiers atgriežas ar jaunu spēku, spiežot Antuānu beidzot atskatīties pagātnē, bet vai viņš spēs saglabāt tumšo noslēpumu?

Pjērs Lemetrs (Pierre Lemaitre) ir slavens franču noir un detektīvromānu rakstnieks, daudzu Francijas un starptautisku literāro balvu, tostarp prestižās Gonkūra balvas, laureāts. Viņa sarakstītās grāmatas ir tulkotas jau vairāk nekā 30 valodās, un romāns “Trīs dienas un viena dzīve” ir pirmais autora darbs, kas tiek izdots latviešu valodā.

No franču valodas tulkojusi Astra Skrābane.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.