Mēness māsa Septiņas māsas

€16.99

Daudzums

Autors:
Lūsinda Railija
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934081996
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
Pēc mīļotā tēva – noslēpumainā miljardiera Pā Solta, kā viņu dēvēja adoptētās meitas, – negaidītās nāves Tigija pārceļas uz nomaļu, mazapdzīvotu vietu Skotijā. Tur viņai tiek piedāvāts sirdij tīkams darbs: rūpēties par dzīvniekiem plašajā muižas saimniecībā, kas pieder Čārlijam Kinērdam.

Tigijas mierpilnā dzīve mainās, kad Čilijs, vecs čigāns, kurš īpašumā dzīvo jau daudzus gadus, izstāsta par sen izteiktu pareģojumu, kas vēsta, ka tieši viņš aizvedīs Tigiju uz dzimteni Granadā Spānijā... Tur, pie varenās Alhambras, Tigija atklāj savu saistību ar leģendāro Sakromontes čigānu kopienu, no kuras cēlusies La Kandela – izcilākā tālaika flamenko dejotāja.

Tigija izzina eksotisko un sarežģīto ģimenes pagātni un apdāvinātas čigānu bruja uzraudzībā sāk apzināt un izkopt iedzimto dziedināšanas talantu. Bet pienāk brīdis, kad viņai ir jāizlemj, vai palikt pie jaunatrastās ģimenes vai arī atgriezties Skotijā pie Čārlija...

Lūsinda Railija ir īru rakstniece, kuras romāni ir tulkoti vairāk nekā trīsdesmit valodās un pārdoti vairāk nekā piecpadsmit miljonos eksemplāru. Romānu cikla “Septiņas māsas” pamatā ir teiksmas par Septiņu Māsu zvaigznāju.

Rakstnieces Lūsindas Railijas iztēlei nav robežu, un katrā nākamajā romānā viņa atkal patīkami pārsteidz savus uzticamos lasītājus. Interesantajos un aizraujošajos sižetos var iepazīt arī reālas vēsturiskas personības un uzzināt patiesus faktus par intriģējošiem mūsdienu un pagātnes notikumiem. Tā vien gribētos, lai māsu būtu vairāk nekā tikai septiņas!
/ Ārzemju literatūras redakcija

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.