Pasaules lāpītājs - Arvīds Ulme

AKCIJA
€4.99
€4.24
Autors:
Lelde Stumbre
Ražotājs:
Drukātava
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934860300
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
245
Pēdējie 25-30 gadi mūsu dzīvē bijuši tiešām aizraujoši - no pelēcīgās, novienādotās "noko jau nedrīkst" dzīves Padomju savienībā atrāvām durvis uz pavisam citu - krāsainu, satraucošu, pārsteigumiem pilnu dzīvi paši savā, brīvā valstī. Šo jauno dzīvi uz saviem pleciem atnesa tauta. Neviens "no augšas" pagājušā gadsimta 70. gadu beigās nenorādīja: tagad, pilsoņi, drīkst izrādīt savu nevardarbīgo pretošanos. Vajadzēja tikai pavisam nelielu grūdienu, lai sāktos! Un lielos vezumus parasti apgāž mazie cinīši.
Tāds "mazs cinītis", kas patrāpījās ceļā lielajam vezumam bija jaunizveidotasi Vides aktīvistu klubs, kas no vienas puses zvērēja varai, ka tā interšu lokā ir tikai dabas aizsardzība, bet no otras puses - pulcināja savās rindās arvien vairāk cilvēku, lai organizēti izrādītupretošanos, lai modinātu vēl nepamodušos, lai sētu neprātīgu cerību - mēs varam kļūt brīvi!
2018. gadā Vides aizsardzības klubs svinēs savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Visus šo trīsdesmit gadus tā vienīgasi, īstais un neapstrīdamais iedvesmotājs, prezidents un virsaitis ir Arvīds Ulme. Vides klubs bez Arvīda nav iedomājam, tāpat kā Arvīds - bez Vides kluba.
Par abiem - šī grāmata.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.