Īrisa zieds margrietiņu pļavā

€17.99

Daudzums

Autors:
Diāna čemberlena
Ražotājs:
Kontinents
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789984359786
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
459
Traģisks satiksmes negadījums Morganas Kristoferas dzīvi maina uz visiem laikiem. Viņai jāizcieš cietumsods par noziegumu, kuru izdarījis kāds cits. Morgana ir zaudējusi mīļoto, un viņai nākas atvadīties no sapņa par gleznotājas karjeru... līdz brīdim, kad viņa saņem unikālu darba piedāvājumu, kas ļautu ātrāk izkļūt brīvībā.

Morganai jārestaurē kāda glezna, kuras autore ir māksliniece vārdā Ena Deila. Glezna nekad nav tikusi izstādīta, un Ena Deila ir pazudusi bez vēsts. Zināms tikai tas, ka šī jaunā sieviete reiz ieradusies Īdentonā, lai radītu sienas gleznojumu pasta ēkai, bet darbu tā arī nav pabeigusi.

Atjaunojot monumentālo gleznu, Morgana izjūt arvien ciešāku saikni ar šo mākslinieci. Kas notika ar Enu Deilu? Vai Morganai izdosies uzveikt savus iekšējos dēmonus, lai atklātu šo noslēpumu?

Diāna Čemberlena ir uzrakstījusi vairāk nekā 26 romānus, kuri iekļauti New York Times, USA Today un Sunday Times bestselleru sarakstos. Autore iepriekš strādājusi par psihoterapeiti un šo pieredzi izmantojusi arī rakstniecībā – viņas grāmatas aizkustina gan sirdi, gan prātu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.