Mīlestība pumpurā un ķiršu krāsas krekls

€13.50

Daudzums

Autors:
Sarmīte Poikāne
Ražotājs:
Ezerrozes grāmatas
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934600302
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
339
Ak, saldie pusaudžu gadi, kad visa pasaule šķiet brīnumaina un pārsteigumu pilna! Jo īpaši tad, kad sāk mosties pirmās mīlestības jūtas. Kā nosargāt šo trauslumu pasaulē, kas reizēm ir tik neizprotama?
Malvīne redz ne vien pārus, kurus vieno laulības saites, rūpes vienam par otru un nobriedusi mīlestība, bet arī attiecības, kas ir ceļš uz izlaidīgu laika pavadīšanu, partneru biežu mainīšanu. Meitene ievēro nupat uzplaukušu mīlestību citu jauniešu starpā. Mīlestības tēma ir atrodama arī grāmatās, kuras viņa lasa. Malvīnei ir, ko salīdzināt un par ko domāt.
Malvīne katru vasaru brauc ciemos pie krustvecākiem uz Atvareni. Tur ir upe, tur ir māsīcas, tur ir balles, un tur ir... Dāvis, kaimiņu zēns, kas iezogas meitenes domās. Viņa ievēro, ka Dāvja mīļākā krāsa ir zaļā, viņš ir muzikants ballēs, un pastaigāties kopā ar viņu ir tik jauki. Tomēr ir arī Gojo! Malvīnei iekrīt domās un sirdī gan puiša smejošās brūnās acis, gan viņa ķiršu krāsas krekls. Arī Gojo iepatīkas meitene, un viņu starpā palēnām uzplaukst stipra draudzība.
Diemžēl ne visi pieaugušie atbalsta Malvīnes draudzību ar Gojo, jo Gojo ir citādāks nekā vairums pilsētiņas iedzīvotāju. Gojo ir čigānu tautības puisis. Kuru zēnu meitene pati izvēlēsies par savu īpašo draugu? Vai viņa noticēs tiem stereotipiem, kas valda sabiedrībā, vai tomēr ieklausīsies savā sirdī? Vai jaunieši spēs būt kopā? Vai arī viņu stāsts paliks tikai vienas vasaras garumā?

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.