Sonjas pēdējā vēlēšanās

AKCIJA
€13.99
€7.99

Daudzums

Autors:
Osa Helberga
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934053955
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2015
Lapaspušu skaits:
285
“Sonjas pēdējā vēlēšanās” ir burvīga, romantiska komēdija, kura izvilina gan smieklus, gan asaras un kurā stāstīts gan par uzmācīgiem šķirtajiem vīriem un brīnišķīgiem mazbērniem, gan karstām mīlas dēkām un neparastiem piedzīvojumiem.

Tas bija nepieredzēts gadījums, ka mirusi sieviete guļ pie ieejas lielveikalā, bet Sonja Gustavsone nekad nebija bijusi parasta sieviete. Viņa nebija plānojusi nomirt Farštas centra vidū, bet, ja viņa būtu varējusi paredzēt, ka tas notiks tieši tur, viņai nekas nebūtu pretī. Tomēr viņa ir visu kārtīgi izplānojusi savām draudzenēm – Maganai, Rebekai un Susannei, kuras ir patiesi šokētas gan par Sonjas nāvi, gan viņas atstāto testamentu. Neviena no viņām nezināja par Sonjas milzīgo bagātību, un tagad draudzenes dalīsies visos miljonos un visās aizraujošajās investīcijās. Tikai vispirms viņām jāizpilda daži Sonjas nosacījumi... Vai viņas piekritīs izpildīt Sonjas pēdējo vēlēšanos?

Osa Helberga (Åsa Hellberg) ir zviedru rakstniece, par kuru tiek teikts, ka viņa zina, kas nepieciešams sievietēm... Autores sirsnīgie un jautrie romāni ieguvuši atsaucīgus lasītājus vairākās valstīs, tostarp Norvēģijā, Francijā un Itālijā. “Sonjas pēdējā vēlēšanās” ir pirmais viņas latviešu valodā izdotais romāns.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.