Traģēdijas purvā dzimis

€13.99
Autors:
Guntis Punkstiņš
Ražotājs:
Autorizdevums
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934596025
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
194
Katrs literārs darbs – dzejolis, stāsts, eseja, romāns – ir sava veida vēstījums lasītājam. Labs darbs savukārt ir tāds, kurš lasītājiem liek domāt, analizēt, vērtēt un meklēt atbildes uz jautājumiem, ko uzdod dzīve. Viens no autora darba kvalitātes rādītājiem ir patiesums. Cilvēku dzīve – te G.Punkstiņš runā par biogrāfiskiem notikumiem – ir atklāta tieši, patiesi un skaudri. DZĪVES REALITĀTE. Bez izskaistinājumiem, kur autors sevi neatklāj kā pozitīvo varoni, bet parāda tādu, kāds cilvēks mēdz būt: ar savām gaišajām un tumšajām pusēm, ēnām un pusēnām, kļūdām, bailēm, sāpēm, šaubām un izlikšanos.

Gribas jautāt: kāpēc tik skaudri? Ko tas dod lasītājam? Domas un pārdomas, analīzi un atziņu, ka tā nedrīkstētu būt. Ka vardarbība – ne fiziska, ne psiholoģiska, ne emocionāla – nav pieļaujama ne pieaugušo pasaulē, kur nu vēl attieksmē pret bērnu. Ka dažādi bērnu uzvedības modeļi – nepaklausība, ignorēšana, meli, huligānisms, atkarības – tas ir bērna sava veida protests pret vecāku vienaldzību un nevēlēšanos savu bērnu mīlēt tādu, kāds viņš ir.

„Traģēdijas purvā dzimis” – jau pats grāmatas nosaukums ir skaudrs līdz cilvēka prāta un emociju dziļumiem. Ir vajadzīgs liels garīgs spēks, lai tiktu laukā no šī „purva” un veidotu savu dzīvi pilnvērtīgi un skaisti. Autors, rakstot savu darbu, pierāda, ka cilvēks to var, ja vien ļoti vēlas.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.