Zinātnes maldi Atbrīvojiet izziņas garu

€21.95

Daudzums

Autors:
Ruperts ŠELDREIKS
Ražotājs:
Autora izdevums
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934234453
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
411
Mūsdienu zinātne, balstoties uz apšaubāmiem pieņēmumiem, kas gadu gaitā jau kļuvuši par dogmām, maldīgi ir deklarējusi, ka pasaule ir pilnībā izskaidrojama un jau izprasta. Skumjākais, ka šīs dogmas ne tikai ierobežo zinātnes un sabiedrības intelektu un attīstību, bet ir pat bīstamas cilvēces nākotnei.

Grāmatas autors R. Šeldreiks katrā nodaļā izvirza jautājumus, kuri aizraujošā, saprotamā veidā lasītājam pašam liek analizēt un pārskatīt iesīkstējušos pieņēmumus un aicina ikvienu uz atvērtu pieeju eksistences dažādo izpausmju izpratnei.

Grāmatas mērķauditorija ir ikviens domājošs Latvijas cilvēks – jaunietis, students, skolēns, pensionārs, uzņēmējs, pasniedzējs, kultūras cilvēks vai vienkāršā darba darītājs. Ikviens, kurš grib sekot līdzi laikam, uzzināt jaunākās pasaules zinātnes teorijas un paradigmas. Kritiska domāšana, sava viedokļa veidošana, savu vērtību definēšana ir tas, ar ko sākt, lai ikviens cilvēks atrastu piepildījumu savā personīgajā dzīvē un lai mēs visi kopā veidotu normālu pasauli. No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.