A Place Like Home : Brand new stories from beloved, internationally bestselling author R. Pilcher

€10.90

Daudzums

Autors:
Rosamunde Pilcher
Ražotājs:
Hodder & Stoughton
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529350371
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
304
A spellbinding collection of fifteen stories from multi-million copy, internationally bestselling modern classic author Rosamunde Pilcher, with an introduction by Sunday Times bestselling author Lucinda Riley.

In The Holiday, a wife surprises her husband of twenty-five years with a trip full of Mediterranean sunshine, red rocks and blue seas in an effort to rekindle the romance they had before children.

Skelmerton takes the reader to the bright spring sunshine and sparkling waves of a Northumbrian village where old flames meet again.

In "A Place Like Home", a lonely young woman goes to recuperate in the Scottish countryside after a brief illness. The fruit orchards and fresh sea air offer much needed respite - but not as much as the handsome, mysterious farmer . . .

Each of the fifteen stories is a perfect slice of romance written with warmth and passion, featuring some wonderfully memorable, smart and feisty female characters that will transport the reader to another time and place.

""A PLACE LIKE HOME" is a wonderful treat for fans of Rosamunde Pilcher's writing. Each story resonates with the echoes of a voice that is at once familiar and beloved. Reading this collection of love stories does indeed feel just like returning to a place like home," Fiona Valpy, bestselling author of "The Dressmaker's Gift".

"Reading this anthology of short stories was like being wrapped in a cashmere shawl and travelling back to the recent past where people drank sherry before dinner and seemed to have more time. Highly recommended reading that will lift you during this difficult period we are experiencing. Find a saggy, chintz armchair, a log fire and a glass of sherry and indulge..." Angela Petch, bestselling author of "The Tuscan Secret".

------------------------------------------------------------------------
Burvīgs piecpadsmit stāstu krājums, ko sarakstījusi vairāku miljonu eksemplāru starptautisku bestselleru un mūsdienu klasikas autore Rozamunde Pilčere, ar "Sunday Times" bestselleru autores Lūsindas Railijas ievadu.

Stāstā "The Holiday" sieva pārsteidz savu vīru, ar kuru ir kopā divdesmit piecus gadus, ar ceļojumu, kas pilns ar Vidusjūras sauli, sarkaniem akmeņiem un zilām jūrām, cenšoties atjaunot romantiku, kas viņiem bija pirms bērniem.

"Skelmerton" aizved lasītāju uz spožo pavasara sauli un dzirkstošiem viļņiem Nortumbrijas ciematā, kur atkal satiekas vecās liesmas.

Stāstā "A Place Like Home" vientuļa, jauna sieviete pēc īslaicīgas slimības dodas atgūties uz Skotijas laukiem. Augļu dārzi un svaigais jūras gaiss piedāvā tik nepieciešamo atelpu, taču ne tik daudz kā izskatīgais, noslēpumainais zemnieks. . .

Katrs no piecpadsmit stāstiem ir perfekta romantikas daļa, kas rakstīta ar siltumu un aizrautību, un tajā ir iekļauti daži brīnišķīgi neaizmirstami, gudri un jautri sieviešu tēli, kas lasītāju pārvedīs uz citu laiku un vietu.

""VIETA KĀ MĀJĀS" ir brīnišķīgs kārums Rozamundes Pilčeres cienītājiem. Katrs stāsts rezonē ar atbalsīm no balss, kura uzreiz ir atpazīstama un iemīļota. Lasot šo mīlas stāstu krājumu, patiešām rodas sajūta, ka atgrieztos vietā kā mājās," Fiona Valpy, bestsellera "Drēbnieka dāvana" autore.

"Lasīt šo īso stāstu antoloģiju bija kā ietīties kašmira šallē un doties atpakaļ uz neseno pagātni, kur cilvēki pirms vakariņām dzēra šeriju un, šķiet, viņiem bija vairāk laika. Ļoti ieteicama lasāmviela, kas pacilās šajā sarežģītajā periodā, ko mēs piedzīvojam. Atrodiet vecu atzveltnes krēslu, malkas kamīnu un šerija glāzi, un baudiet..." Andžela Peča, bestsellera "Toskānas noslēpums" autore.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.