A Silent Voice Complete Collector\'s Edition 1 : 1

€55.90

Daudzums

Autors:
Yoshitoki Oima
Ražotājs:
Kodansha America, Inc
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781646512492
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
744
The award-winning modern classic about a girl who can't hear and her bully, which inspired the acclaimed anime film from Kyoto Animation, returns in a beautiful, two-volume collector's edition. Each extra-large, deluxe hardcover contains over 700 pages of manga on crisp, premium paper, and more than fifty pages of new content.

In elementary school, Shoya Ishida led his peers in tormenting a classmate who couldn't hear, Shoko Nishimiya. When Shoko transfers schools, Shoya finds he has gone from bully to bullied, and he's left completely alone. Six years later, Shoya struggles to redeem himself in Shoko's eyes and to face the classmates who turned on him.

This deluxe, large-sized hardcover includes the first half of this award-winning manga as well as over fifty pages of content never published in English before.

----------------------


Godalgotā mūsdienu klasika par meiteni, kura nedzird, un puisi, kurš viņu apceļ, kas iedvesmojusi Kioto animācijas atzinību ieguvušo anime filmu; atgriežas skaistā, divu sējumu kolekcionāru izdevumā. Katrā no šiem īpaši lielajiem luksusa izdevumiem cietajos vākos ir vairāk nekā 700 lappušu mangas uz augstākās kvalitātes papīra un vairāk nekā piecdesmit lappušu jauna satura.

Pamatskolā Šojs Ishida kopā ar vienaudžiem ņirgājās par meiteni, kura nedzird - Šoko Nishimiju. Kad Šoko maina skolu, Šojs atklāj, ka pats no apvainotāja kļuvis par apvainoto un ir palicis pilnīgi viens. Pēc sešiem gadiem Šojs cīnās. lai Šoko acīs izpirktu vainu un kopā stātos pretī klasesbiedriem, kas viņam uzgrieza muguru.

Šis luksusa lielizmēra izdevums cietajos vākos ietver ne tikai pusi godalgotās mangas, bet arī vairāk nekā piecdesmit lappušu iepriekš nepublicēta satura.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.