All the Bright Places : Film Tie-In

€8.50

Daudzums

Autors:
Jennifer Niven
Ražotājs:
Penguin Random House Children's UK
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780241395967
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
432
Now a major film starring Elle Fanning and Justice Smith on Netflix. A compelling and beautiful story about a girl who learns to live from a boy who wants to die. Theodore Finch constantly thinks of ways he might kill himself, but each time something good stops him.

Violet Markey exists for the future, counting the days until she can escape her Indiana town and her aching grief for her late sister. When they meet on the ledge of a tower, what might have been their end turns into their beginning. It's only with Violet that Finch can truly be himself - a funny guy who's able to find the joy in life.

And when Violet's with Finch, she forgets to count away the days and starts to live them. But as Violet's world grows, Finch's begins to shrink. He's trying to cling on to all the good things in his life, but will it be enough this time? 'If you're looking for the next The Fault in Our Stars, this is it' - Guardian 'This book is amazing - I couldn't put it down' - Zoe Sugg 'A searingly honest and heartbreakingly poignant tale about the power and beauty of love' - Heat 'Sparkling' - Entertainment Weekly
------------------------------------------------------------------------
Tagad galvenā filma ar Elle Fanning un Justice Smith galvenajās lomās vietnē Netflix. Pārliecinošs un skaists stāsts par meiteni, kura mācās dzīvot no zēna, kurš vēlas mirt. Teodors Finčs pastāvīgi domā par veidiem, kā viņš varētu sevi nogalināt, taču katru reizi kaut kas labs viņu aptur.

Violeta Mārkija pastāv nākotnei, skaitot dienas, līdz viņa var izbēgt no Indiānas pilsētas un sāpīgajām bēdām par savu mirušo māsu. Kad viņi satiekas uz torņa malas, tas, kas varētu būt viņu gals, pārvēršas par viņu sākumu. Tikai ar Violetu Finčs patiesi var būt viņš pats - smieklīgs puisis, kurš spēj atrast dzīves prieku.

Kad Violeta ir kopā ar Finču, viņa aizmirst saskaitīt dienas un sāk tās dzīvot. Bet, pieaugot Violetas pasaulei, Finča pasaule sāk sarukt. Viņš cenšas pieķerties visām labajām lietām savā dzīvē, bet vai šoreiz ar to pietiks? "Ja jūs meklējat nākamo kļūdu mūsu zvaigznēs, tas tā ir" - Guardian "Šī grāmata ir pārsteidzoša - es nevarēju to nolikt malā" - Zoe Sugg "Ziedoši godīga un sirdi plosoša pasaka par varu un mīlestības skaistums ' - Karstums' Dzirkstošais ' - Izklaide nedēļā

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.