Freckles

€16.90

Daudzums

Autors:
Cecelia Ahern
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008194932
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
The stunning, brand new novel from million-copy bestselling author Cecelia Ahern. Five people.Five chances.One woman's search for happiness.Allegra Bird's arms are scattered with freckles, a gift from her beloved father. But despite her nickname, Freckles has never been able to join all the dots.
So when a stranger tells her that everyone is the average of the five people they spend the most time with, it opens up something deep inside.The trouble is, Freckles doesn't know if she has five people. And if not, what does that say about her? She's left her unconventional father and her friends behind for a bold new life in Dublin, but she's still an outsider.Now, in a quest to understand, she must find not one but five people who shape her - and who will determine her future.Told in Allegra's vivid, original voice, moving from modern Dublin to the fierce Atlantic coast, this is an unforgettable story of human connection, of friendship, and of growing into your own skin.
------------------------------------------------------------------------
Satriecošs, pavisam jauns romāns no miljoniem eksemplāru bestselleru autora Seseles Ahernas. Pieci cilvēki. Piecas iespējas. Viena sieviete meklē laimi. Alegras Birdas rokas ir izkaisītas ar vasaras raibumiem, kas ir viņas mīļotā tēva dāvana. Bet, neskatoties uz segvārdu, Freckles nekad nav varējis pievienoties visiem punktiem.
Tātad, kad svešinieks viņai saka, ka ikviens ir vidējais no pieciem cilvēkiem, ar kuriem viņi pavada visvairāk laika, tas paver kaut ko dziļi iekšā. Problēma ir tā, ka Freckles nezina, vai viņai ir pieci cilvēki. Un ja nē, ko tas par viņu saka? Viņa ir atstājusi savu netradicionālo tēvu un viņas draugus, lai iegūtu jaunu drosmīgu dzīvi Dublinā, bet viņa joprojām ir nepiederoša persona. Tagad, cenšoties saprast, viņai jāatrod ne viens, bet pieci cilvēki, kas viņu veido - un kuri noteiks viņas nākotni. Pateicoties Alegras spilgtajai, oriģinālajai balsij, pārejot no mūsdienu Dublinas uz nikno Atlantijas okeāna piekrasti, šis ir neaizmirstams stāsts par cilvēku saikni, draudzību un izaugsmi savā ādā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.