A Little Life

€9.90

Daudzums

Autors:
Hanya Yanagihara
Ražotājs:
Macmillan
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781447294832
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2016
Lapaspušu skaits:
Shortlisted for the Man Booker Prize 2015.
Shortlisted for the Baileys Prize for Women's Fiction 2016.
Finalist for the National Book Awards 2015.

The million copy bestseller, A Little Life by Hanya Yanagihara, is an immensely powerful and heartbreaking novel of brotherly love and the limits of human endurance.


When four graduates from a small Massachusetts college move to New York to make their way, they're broke, adrift, and buoyed only by their friendship and ambition. There is kind, handsome Willem, an aspiring actor; JB, a quick-witted, sometimes cruel Brooklyn-born painter seeking entry to the art world; Malcolm, a frustrated architect at a prominent firm; and withdrawn, brilliant, enigmatic Jude, who serves as their centre of gravity. Over the decades, their relationships deepen and darken, tinged by addiction, success, and pride. Yet their greatest challenge, each comes to realize, is Jude himself, by midlife a terrifyingly talented litigator yet an increasingly broken man, his mind and body scarred by an unspeakable childhood, and haunted by what he fears is a degree of trauma that he'll not only be unable to overcome – but that will define his life forever.
------------------------------------------------------------------------
Man Booker balvas 2015. gada izlase.
Izvēlēts Beilijas balvai sieviešu daiļliteratūrā 2016.
Nacionālās grāmatu balvas 2015. gada fināliste.

Miljonu eksemplāru bestsellers, A Little Life by Hanya Yanagihara ir ārkārtīgi spēcīgs un sirdi plosošs romāns par brāļu mīlestību un cilvēka izturības robežām.


Kad četri nelielas Masačūsetsas koledžas absolventi pārceļas uz dzīvi Ņujorkā, viņi ir salauzti, novirzījušies un uzplaukuši tikai draudzības un ambīciju dēļ. Ir laipns, izskatīgs Vilems, aktieris, kurš cenšas; Dž.B., ātrs prāts, dažkārt nežēlīgs Bruklinā dzimis gleznotājs, kurš meklē iekļūšanu mākslas pasaulē; Malkolms, neapmierināts arhitekts ievērojamā firmā; un savaldīgs, izcili, mīklainais Jūda, kurš kalpo par viņu smaguma centru. Gadu desmitiem viņu attiecības padziļinās un kļūst tumšākas, atkarību, panākumu un lepnuma nokrāsotas. Tomēr viņu lielākais izaicinājums, ko katrs saprot, ir pats Jūda, kurš pusmūža laikā ir šausminoši talantīgs tiesvedis, tomēr arvien vairāk salauzts cilvēks, kura prātu un ķermeni rēta neizsakāma bērnība un kuru vajā tas, no kā viņš baidās, ir sava veida trauma. Viņu ne tikai nevarēs pārvarēt, bet tas noteiks viņa dzīvi uz visiem laikiem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.