Loveless

€12.50

Daudzums

Autors:
Alice Oseman
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008244125
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
448
The fourth novel from the phenomenally talented Alice Oseman, author of Solitaire and the graphic novel series Heartstopper - soon to be a major Netflix series.

It was all sinking in. I'd never had a crush on anyone. No boys, no girls, not a single person I had ever met. What did that mean?

Georgia has never been in love, never kissed anyone, never even had a crush - but as a fanfic-obsessed romantic she's sure she'll find her person one day.

As she starts university with her best friends, Pip and Jason, in a whole new town far from home, Georgia's ready to find romance, and with her outgoing roommate on her side and a place in the Shakespeare Society, her 'teenage dream' is in sight.

But when her romance plan wreaks havoc amongst her friends, Georgia ends up in her own comedy of errors, and she starts to question why love seems so easy for other people but not for her. With new terms thrown at her - asexual, aromantic - Georgia is more uncertain about her feelings than ever.

Is she destined to remain loveless? Or has she been looking for the wrong thing all along?

This wise, warm and witty story of identity and self-acceptance sees Alice Oseman on towering form as Georgia and her friends discover that true love isn't limited to romance.
------------------------------------------------------------------------
Fenomenāli talantīgās Alises Osemanas, "Solitaire" un grafisko romānu sērijas "Heartstopper" autores, ceturtais romāns, kas drīzumā kļūs par lielu Netflix sēriālu.

Pamats pazuda zem kājām. Es nekad nebiju iemīlējusies. Ne zēnos, ne meitenēs, nevienā cilvēkā, kuru es jebkad būtu satikusi. Ko tas nozīmēja?

Džordžija nekad nav mīlējusi, nevienu nav skūpstījusi, nav pat iemīlējusies, taču kā fantāzijas apsēsta romantiķe viņa ir pārliecināta, ka kādu dienu atradīs savu cilvēku.

Kad viņa sāk universitāti kopā ar saviem labākajiem draugiem Pipu un Džeisonu pilnīgi jaunā pilsētā tālu no mājām, Džordžija ir gatava atrast romantiku, un ar savu draudzīgo un pašpārliecināto istabas biedreni blakus un vietu Šekspīra biedrībā, viņas "pusaudzes sapnis" parādās pie apvāršņa.

Bet, kad viņas romantiskais plāns izraisa postu viņas draugu vidū, Džordžija nonāk savā satīriskajā komēdijā un sāk jautāt, kāpēc mīlestība šķiet tik viegla citiem cilvēkiem, bet ne viņai. Ar jauniem terminiem - aseksuāla, aromantiska - Džordžija ir daudz neskaidrāka par savām jūtām nekā jebkad agrāk.

Vai viņai ir lemts palikt bez mīlestības? Vai arī viņa visu laiku ir meklējusi nepareizo lietu?

Šis gudrais, siltais un asprātīgais stāsts par identitāti un sevis pieņemšanu parāda, ka Alise Osemana kļūst arvien spēcīgāka, Džordžijai un viņas draugiem atklājot, ka patiesa mīlestība neaprobežojas tikai ar romantiku.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.