Master and Margarita, The

€12.99

Daudzums

Autors:
Mikhail Bulgakov
Ražotājs:
Pan Macmillan
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529012118
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
560
A literary sensation from its first publication, The Master and Margarita is considered a masterpiece of twentieth-century Russian literature.

Part of the Macmillan Collector’s Library, a series of stunning, clothbound, pocket-sized classics with gold-foiled edges and ribbon markers. These beautiful books make perfect gifts or a treat for any book lover. This edition is translated by Diana Burgin and Katherine Tiernan O’Connor, and features an introduction by Orlando Figes.

In Mikhail Bulgakov's imaginative extravaganza, Satan, disguised as a magician, descends upon Moscow in the 1930s with his riotous band, which includes a talking cat and an expert assassin. This visit has several aims, one of which concerns the fate of the Master, an author who has written a novel about Pontius Pilate and is now in a mental hospital. By turns satiric, fantastic and ironically philosophical, The Master and Margarita constantly surprises and entertains as the action switches back and forth between twentieth-century Moscow and first-century Jerusalem.
------------------------------------------------------------------------
Literatūras sensācija no tās pirmās publikācijas “Meistars un Margarita” tiek uzskatīta par divdesmitā gadsimta krievu literatūras šedevru.

Daļa no Makmilana kolekcionāru bibliotēkas, kas ir satriecošas, ar audumu saistītas, kabatas izmēra klasikas sērijas ar zeltu. folijas malas un lentes marķieri. Šīs skaistās grāmatas ir ideālas dāvanas vai kārums jebkuram grāmatu mīļotājam. Šo izdevumu tulkojušas Diāna Bargina un Ketrīna Tjernana O Konora, un tajā ir Orlando Figes ievads.

Mihaila Bulgakova tēlainajā izšķērdībā sātans, pārģērbies par burvi, 30. gados ar savu nemiernieku nolaižas Maskavā. grupa, kurā ietilpst runājošs kaķis un eksperts slepkava. Šai vizītei ir vairāki mērķi, no kuriem viens attiecas uz meistara likteni, autoru, kurš uzrakstījis romānu par Ponciju Pilātu un tagad atrodas garīgajā slimnīcā. Pēc kārtas satīrisks, fantastisks un ironiski filozofisks, Meistars un Margarita nepārtraukti pārsteidz un izklaidē, kad darbība pārslēdzas uz priekšu un atpakaļ starp divdesmitā gadsimta Maskavu un pirmā gadsimta Jeruzalemi.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.