Nala\'s World

€18.90

Daudzums

Autors:
Dean Nicholson
Ražotājs:
Hodder & Stoughton General Division
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529327991
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
272
Instagram phenomenon @1bike1world Dean Nicholson reveals the full story of his life-changing friendship with rescue cat Nala and their inspiring adventures together on a bike journey around the world.

When 30-year-old Dean Nicholson set off from Scotland to cycle around the world, his aim was to learn as much as he could about our troubled planet. But he hadn't bargained on the lessons he'd learn from his unlikely companion.

Three months after leaving home, on a remote road in the mountains between Montenegro and Bosnia, he came across an abandoned kitten. Something about the piercing eyes and plaintive meowing of the bedraggled little cat proved irresistible. He couldn't leave her to her fate, so he put her on his bike and then, with the help of local vets, nursed her back to health.

Soon on his travels with the cat he named Nala, they forged an unbreakable bond - both curious, independent, resilient and adventurous. The video of how they met has had 20 million views and their Instagram has grown to almost 750k followers - and still counting!

Experiencing the kindness of strangers, visiting refugee camps, rescuing animals through Europe and Asia, Dean and Nala have already learned that the unexpected can be pretty amazing. Together with Garry Jenkins, writer with James Bowen of the bestselling A Street Cat Named Bob, Dean shares the extraordinary tale of his and Nala's inspiring and heart-warming adventure together.

---------------------------------------------------------------------------------------

Instagram fenomens @ 1bike1world Dīns Nikolsons atklāj pilnu stāstu par savu dzīvi mainošo draudzību ar glābšanas kaķi Nalu un viņu iedvesmojošajiem piedzīvojumiem kopā ar velosipēdu visā pasaulē.

Kad 30 gadus vecais Dīns Nikolsons devās prom no Skotijas, lai apbraukātu apkārt pasauli, viņa mērķis bija uzzināt pēc iespējas vairāk par mūsu nemierīgajām planētām. Bet viņš nebija kaulējies par nodarbībām, kuras viņš mācījās no maz ticams pavadonis.

Trīs mēnešus pēc aiziešanas no mājām uz nomaļa ceļa kalnos starp Melnkalni un Bosniju viņš sastapa pamestu kaķēnu. Kaut kas par caurdurtajām acīm un žēlabainā mazā kaķa ņaudēšanu izrādījās neatvairāms. Viņš nevarēja atstāt viņu likteņa varā, tāpēc uzlika viņu uz sava velosipēda un pēc tam ar vietējo veterinārārstu palīdzību viņu atkal atveseļoja.

Drīz ceļojumā kopā ar kaķi, kuru viņš nosauca par Nalu, viņi izveidoja nesaraujamu saikni - gan ziņkārīgu, neatkarīgu, izturīgu un azartisku. Video par to, kā viņi tikās, ir skatījuši 20 miljonus, un viņu Instagram ir pieaudzis līdz gandrīz 750 000 sekotāju - un tas joprojām tiek skaitīts!

Piedzīvojot svešinieku laipnību, apmeklējot bēgļu nometnes, glābjot dzīvniekus caur Eiropu un Āziju, Dīns un Nala jau ir iemācījušies, ka negaidītie var būt diezgan pārsteidzoši. Kopā ar Gariju Dženkinsu, rakstnieku ar Džeimsu Bovenu no pārdotākā A Street Cat vārdā Bobs, Dīns dalās ar savu un Nala iedvesmojošo un sirdi sildošo piedzīvojumu ārkārtas stāstā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.