Solitaire

€12.50

Daudzums

Autors:
Alice Oseman
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780007559220
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2014
Lapaspušu skaits:
400
The debut novel from Alice Oseman, author of the 2021 YA Book Prize winning Loveless. "Solitaire" features the characters that inspired the beloved series Heartstopper - now a major Netflix series.

"The Catcher in the Rye for the digital age," "The Times".

My name is Tori Spring. I like to sleep and I like to blog. Last year - before all that stuff with Charlie and before I had to face the harsh realities of A-Levels and university applications and the fact that one day I really will have to start talking to people - I had friends. Things were very different, I guess, but that's all over now.

Now there's Solitaire. And Michael Holden.

I don't know what Solitaire are trying to do, and I don't care about Michael Holden. I really don't.

This incredible debut novel by outstanding young author Alice Oseman is perfect for fans of John Green, Rainbow Rowell and all unflinchingly honest writers.
------------------------------------------------------------------------
Debijas romāns, ko sarakstījusi Alise Osmena, 2021. gada YA grāmatu balvu ieguvušās grāmatas "Loveless" autore. Grāmatā "Solitaire" ir varoņi, kas iedvesmojuši iemīļoto grāmatu sēriju "Heartstopper" — tagad tas ir populārs Netflix seriāls.

""Uz kraujas rudzu laukā" digitālajai paaudzei", "The Times".

Mani sauc Tori Spring. Man patīk gulēt un man patīk blogot. Pagājušajā gadā – pirms visām lietām ar Čārliju un pirms man bija jāsaskaras ar skarbo realitāti saistībā ar augstākā līmeņa atzīmēm un universitāšu pieteikumiem un to, ka kādu dienu man tiešām būs jāsāk runāt ar cilvēkiem – man bija draugi. Lietas bija ļoti atšķirīgas, man šķiet, bet tagad tas ir beidzies.

Tagad ir Solitaire. Un Maikls Holdens.

Es nezinu, ko Solitaire cenšas darīt, un man ir vienalga par Maiklu Holdenu. Patiešām.

Šis izcilās jaunās autores Alises Osmenas, neticamais debijas romāns ir lieliski piemērots Džona Grīna, Rainbow Rowell un visu nesatricināmi godīgo rakstnieku faniem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.