The Ickabog

AKCIJA
€22.90
€19.47

Daudzums

Autors:
J.K. Rowling
Ražotājs:
Hachette Children's Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781510202252
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
288
The Ickabog is coming… A mythical monster, a kingdom in peril, an adventure that will test two children’s bravery to the limit. Discover a brilliantly original fairy tale about the power of hope and friendship to triumph against all odds, from one of the world’s best storytellers.

The kingdom of Cornucopia was once the happiest in the world. It had plenty of gold, a king with the finest moustaches you could possibly imagine, and butchers, bakers and cheesemongers whose exquisite foods made a person dance with delight when they ate them.

Everything was perfect – except for the misty Marshlands to the north which, according to legend, were home to the monstrous Ickabog. Anyone sensible knew that the Ickabog was just a myth, to scare children into behaving. But the funny thing about myths is that sometimes they take on a life of their own.

Could a myth unseat a beloved king? Could a myth bring a once happy country to its knees? Could a myth thrust two children into an adventure they didn’t ask for and never expected? If you’re feeling brave, step into the pages of this book to find out…

A beautiful hardback edition, perfect for sharing and gift-giving. Brought to life with full-colour illustrations by the young winners of The Ickabog competition.

-----------------------------------------------------------------------------

Ickabog nāk ... Mītisks monstrs, valstība briesmās, piedzīvojums, kas pārbaudīs divu bērnu drosmi līdz galam. Atklājiet izcili oriģinālu pasaku par cerības un draudzības spēku triumfēt pret visām izredzēm, sākot ar vienu no pasaules labākajiem stāstniekiem.

Kādreiz radzenes karaliste bija vislaimīgākā pasaulē. Tajā bija daudz zelta, karalis ar izcilākajām ūsām, ko jūs varētu iedomāties, un miesnieki, maiznieki un siera tirgotāji, kuru izsmalcinātie ēdieni lika cilvēkam dejot ar prieku, kad viņi tos ēda.

Viss bija perfekti - izņemot miglainās Marshlands ziemeļu virzienā, kur, kā vēsta leģenda, dzīvoja zvērīgais Ickabog. Ikviens saprātīgais zināja, ka Ickabog ir tikai mīts, lai baidītu bērnus uz izturēšanos. Bet smieklīgākais par mītiem ir tas, ka dažreiz viņi uzņemas savu dzīvi.

Vai mīts varētu apsēst mīļoto karali? Vai mīts varētu kādreiz laimīgu valsti novest uz ceļiem? Vai mīts varētu iemest divus bērnus piedzīvojumā, kuru viņi neprasīja un nekad negaidīja? Ja jūtaties drosmīgs, ieejiet šīs grāmatas lappusēs, lai uzzinātu ...

Skaists cieto vāku izdevums, kas ir lieliski piemērots koplietošanai un dāvanu pasniegšanai. Atdzīvināts ar jauno Ickabog konkursa uzvarētāju pilnkrāsu ilustrācijām.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.