The Hound of the Baskervilles : A Sherlock Holmes Adventure

€4.90

Daudzums

Autors:
Sir Arthur Conan Doyle
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780007368570
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2010
Lapaspušu skaits:
192
They all agreed that it was a huge creature, luminous, ghastly and spectral.' Originally serialised in The Strand Magazine, Conan Doyle's The Hound of the Baskervilles follows the infamous Sherlock Holmes and Dr Watson as they investigate the mysterious death of Sir Charles Baskerville, whose dead body is found on the misty and desolate Devon moors. The locals blame his death on the legend of the fearsome phantom hound that they claim has haunted the Baskerville family for generations.
When the heir to the Baskerville fortune, Sir Henry, also comes under threat Holmes' detective skills are put to the test as he battles to discover the truth behind the legend and to solve one of the most macabre mysteries of his career.
--------------------------------------------
"Viņi visi bija vienisprātis, ka tā ir milzīga radība, kas ir gaiša, šausmīga un spektrāla." Sākotnēji seriālizēts žurnālā The Strand, Konana Doila filma “Baskervilu dzinējsuns” seko bēdīgi slavenajiem Šerlokam Holmsam un doktoram Vatsonam, kad viņi izmeklē sera Čārlza Baskervila noslēpumaino nāvi, kura mirušais ir atrodams miglainajos un pamestajos Devona purvos. Vietējie iedzīvotāji viņa nāvi vaino leģendā par biedējošo fantoma kurtu, kas, pēc viņu domām, ir vajāja Baskerville ģimeni paaudzēm ilgi.
Kad arī Baskervilas bagātības mantinieks sers Henrijs tiek apdraudēts, Holmsa detektīvprasmes tiek pārbaudītas, kad viņš cīnās, lai atklātu patiesību, kas slēpjas leģendā, un lai atrisinātu vienu no makabrīgākajiem viņa karjeras noslēpumiem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.