Love in Row 27

€5.98

Daudzums

Autors:
Eithne Shortall
Ražotājs:
Atlantic Books
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781786492036
Vāku tips:
Izdošanas gads:
2017
Lapaspušu skaits:
What happens when Cupid plays co-pilot?

Still reeling from a break-up, Cora Hendricks has given up on ever finding love. For herself, that is. To pass the time while working the Aer Lingus check-in desk at Heathrow, Cora begins to play cupid with high-flying singles.

Using only her intuition, the internet, and glamorous flight attendant accomplice Nancy, Row 27 becomes Cora's laboratory of love. Instead of being seated randomly, two unwitting passengers on each flight find themselves next to the person of their dreams - or not.

Cora swears Row 27 is just a bit of fun, but while she's busy making sparks fly at cruising altitude, the love she'd gi
------------------------------------------------------------------------
Kas notiek, kad Amors spēlē otrā pilota lomā?

Joprojām, atvadoties no šķiršanās, Kora Hendriksa ir atteikusies no mīlestības atrašanas. Viņai pašai, tas ir. Lai pavadītu laiku, strādājot Aer Lingus reģistrēšanās galdā Hītrovā, Kora sāk spēlēt Cupid ar augstu lidojošiem singliem.

Izmantojot tikai savu intuīciju, internetu un krāšņo stjuartes līdzdalībnieci Nensiju, 27. rinda kļūst par Koras mīlestības laboratoriju. Tā vietā, lai sēdētu nejauši, divi lidojuma pasažieri katrā lidojumā atrodas blakus sapņu personai - vai nē.

Cora zvēr, ka 27. rinda ir tikai mazliet jautra, bet, kamēr viņa ir aizņemta, lai dzirksteles lidotu plkst. kreisēšanas augstums, mīlestība, ko viņa gribētu

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.