9781529367140

Badass Habits : Cultivate the Awareness, Boundaries, and Daily Upgrades You Need to Make Them Stick

AKCIJA
€18.90
€16.07

Daudzums

Autors:
Jen Sincero
Ražotājs:
Hodder & Stoughton
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529367140
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
256
New York Times best-selling author Jen Sincero gets to the core of transformation: habits - breaking, making, understanding, and sticking with them like you've never stuck before. Badass Habits is a eureka-sparking, easy-to-digest look at how our habits make us who we are, from the measly moments that happen in private to the resolutions we loudly broadcast (and, erm, often don't keep) on social media. Habit busting and building goes way beyond becoming a dedicated flosser or never showing up late again--our habits reveal our unmet desires, the gaps in our boundaries, our level of self-awareness, and our unconscious beliefs and fears.

Badass Habits features Jen's trademark hilarious voice and offers a much-needed fresh take on the conventional wisdom and science that shape the optimism (or pessimism?) around the age-old topic of habits. The book includes enlightening interviews with people who've successfully strengthened their discipline backbones, new perspective on how to train our brains to become our best selves, and offers a simple, 21 day, step-by-step guide for ditching habits that don't serve us and developing the habits we deem most important. Habits shouldn't be impossible to reset--and with healthy boundaries, knowledge of--and permission to go after--our desires, and an easy to implement plan of action, we can make any new goal a joyful habit.
------------------------------------------------------------------------
New York Times vislabāk pārdotais autors Jens Sincero nokļūst pārvērtību kodolā: ieradumos - lauzt, veidot, saprast un pieturēties pie tiem, kā jūs nekad iepriekš neesat iestrēdzis. Badass Habits ir uzmundrinošs, viegli sagremojams skatījums uz to, kā mūsu ieradumi padara mūs par tādiem, kādi mēs esam, sākot no niecīgajiem brīžiem, kas notiek privāti, līdz rezolūcijām, kuras mēs skaļi pārraidām (un, erm, bieži vien neturpinām) sociālie mēdiji. Ieradumu pārvarēšana un veidošana pārsniedz to, lai kļūtu par īpašu zobu diegu vai vairs nekad neparādītos vēlu-mūsu paradumi atklāj mūsu neapmierinātās vēlmes, nepilnības mūsu robežās, mūsu pašapziņas līmeni un mūsu neapzinātos uzskatus un bailes.
< br> Badass Habits iezīmē Džena firmas jautro balsi un piedāvā tik ļoti nepieciešamo svaigu priekšstatu par parasto gudrību un zinātni, kas veido optimismu (vai pesimismu?) par mūžseno ieradumu tēmu. Grāmatā ir izgaismotas intervijas ar cilvēkiem, kuri veiksmīgi nostiprinājuši disciplīnas mugurkaulu, jauns skatījums uz to, kā apmācīt mūsu smadzenes, lai tie kļūtu par mūsu labākajiem, un piedāvā vienkāršu, 21 dienu, soli pa solim norādījumus, kā atmest ieradumus. t kalpot mums un attīstīt ieradumus, kurus uzskatām par vissvarīgākajiem. Ieradumus nevajadzētu būt neiespējami atjaunot-un, ievērojot veselīgas robežas, zināšanas un atļauju sekot mūsu vēlmēm, kā arī viegli īstenojamu rīcības plānu, mēs varam padarīt jebkuru jaunu mērķi par priecīgu ieradumu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.