Cold War Steve Presents... The Festival of Brexit

AKCIJA
€15.50
€11.62

Daudzums

Autors:
Cold War Steve
Ražotājs:
Thames & Hudson Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780500022894
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
144
Cold War Steve has been acclaimed as the Brexit Bruegel and a modern-day Hogarth or Gillray. His Twitter feed, McFadden’s Cold War, has become a cult phenomenon, with over 120,000 followers (and counting). This book contains the prime cuts of his elaborate, satirical photo collages from his Twitter feed, with further exclusive, unseen new work.

Begun as a personal reprieve from an often-bleak political climate, Cold War Steve (Christopher Spencer in real life) started collaging images of longstanding Eastender Steve McFadden (aka Phil Mitchell) into Cold War-era scenarios, using a £3 smartphone app while commuting. As ‘Brexit Britain’ begins to take shape his output has taken an increasingly surreal, satirical turn – in what some are calling ‘furious absurdism’ – creating dystopian, absurdly funny Brexit-era landscapes populated with a rotating cast of political, cultural or otherwise newsworthy (or not) figures, and ever-present Fray Bentos pies. A pitch-perfect marriage of Internet meme culture and the political lampoon, Cold War Steve satirizes our increasingly incongruous-seeming popularpolitical culture with quintessentially British humour.

In a time when the UK’s exit from the EU looms large, Cold War Steve offers us a satirical escape from a world that seems to have slipped its moorings from reality.

-----------------------------------------------------------------------------

Aukstais karš Stīvs ir atzīts par Brexit Bruegel un mūsdienu Hogartu vai Gillray. Viņa Twitter plūsma McFadden’s Cold War ir kļuvusi par kulta parādību, kurai ir vairāk nekā 120 000 sekotāju (un to skaits ir liels). Šajā grāmatā ir iekļauti viņa sarežģīto, satīrisko fotoattēlu kolāžu galvenie griezumi no viņa Twitter plūsmas ar vēl ekskluzīviem, neredzētiem jauniem darbiem.

Sācies kā personīgs atvaļinājums no bieži vien drūma politiskā klimata, Stīvs (Kristofers Spensers reālajā dzīvē) sāka kolekcionēt seno austrumnieku Stīva Makfadena (pazīstams arī kā Fils Mičels) attēlus Aukstā kara laikmeta scenārijos, izmantojot viedtālruņa lietotni 3 sterliņu mārciņu laikā. pārvietošanās. Kad “Brexit Britain” sāk veidoties, viņa rezultāts ir kļuvis arvien sirreālāks, satīriskāks - tajā, ko daži dēvē par “niknu absurdu” - radot distopiskas, absurdi smieklīgas “Brexit” laikmeta ainavas, kurās apdzīvo rotējošu politisko, kultūras vai citādu lomu. vērtīgas (vai nē) figūras un vienmēr klāt esošie pīrāgi Fray Bentos. Interneta mēmu kultūras un politiskā negaidītā laulība aukstā kara laikā Stīvs satīra mūsu arvien neatbilstošāko šķietamo politisko kultūru ar būtiski britu humoru.

Laikā, kad Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES draud plaši, Aukstais karš Stīvs mums piedāvā satīrisku bēgšanu no pasaules, kas, šķiet, ir atlaidusi pietauvošanos no realitātes.
------------------------------------------------------------------------
Aukstā kara Stīvs ir atzīts par Brexit Bruegel un mūsdienu Hogarth jeb Gillray. Viņa Twitter plūsma, Makfadena aukstais karš, ir kļuvusi par kulta parādību, kurai ir vairāk nekā 120 000 sekotāju (un tiek skaitīti). Šajā grāmatā ir iekļauti viņa izsmalcināto, satīrisko fotokolāžu galvenie izcirtņi no viņa Twitter plūsmas, kā arī citi ekskluzīvi, neredzēti jauni darbi.

Sākt kā personīgu atelpu no bieži drūmā politiskā klimata, aukstā kara Stīvs (Kristofers Spensers reālajā dzīvē) sāka salikt ilggadējā austrumnieka Stīva Makfadena (aka Phil Mitchell) attēlus aukstā kara laikmeta scenārijos, izmantojot 3 mārciņu vērtu viedtālruņa lietotni, braucot uz darbu. Kad “Brexit Britain” sāk veidoties, viņa iznākums ir ieguvis arvien sirreālāku, satīrisku pavērsienu-to, ko daži sauc par “nikno absurdu”-radot distopiskas, absurdi smieklīgas Brexit laikmeta ainavas, kas apdzīvotas ar mainīgu politisko, kultūras vai citādu sastāvu. ziņu cienīgas (vai ne) figūras un vienmēr sastopamie Fray Bentos pīrāgi. Aukstā kara Stīvs, kas ir perfekta interneta mēmu kultūras un politiskā lampa laulība, satīra mūsu arvien nepārprotamāko populāro politisko kultūru ar būtisku britu humoru.

Laikā, kad Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES šķiet liela, auksta Karš Stīvs piedāvā mums satīrisku aizbēgšanu no pasaules, kas, šķiet, ir izbīdījusi pietauvošanos no realitātes.

------------------------ -------------------------------------------------- ---

Aukstais karš Stīvs ir atzīts par Brexit Bruegel un mūsdienu Hogartu vai Gillray. Viņa Twitter plūsma McFadden’s Cold War ir kļuvusi par kulta parādību, kurā ir vairāk nekā 120 000 sekotāju (un to skaits ir liels). Šajā grāmatā ir iekļauts viņa sarežģīto, satīrisko fotoattēlu kolāžu galvenie griezumi no viņa Twitter plūsmas ar vēl ekskluzīviem, neredzētiem jauniem darbiem.

Sācies kā personīgs atvaļinājums no bieži vien drūma politiskā klimata, Stīvs (Kristofers Spensers reālajā dzīvē) izvēlēta kolekcija seno austrumnieku Stīva Makfadena (pazīstams arī kā Fils Mičels) attēlus Aukstā kara laika scenārija, izmantojot viedtālruņa lietotni 3 sterliņu mārciņu laikā. pārvietošanās. Kad “Brexit Britain” sāk veidoties, viņa rezultāts ir kļuvis arvien sirreālāks, satīriskāks - tajā, ko daži dēvē par “niknu absurdu” - radot distopiskas, absurdi smieklīgas “Brexit” laikraksta ainavas, kuras apdzīvo rotējošu politisko, kultūras vai citādu lomu. vērtīgas (vai nē) figūras un vienmēr klāt esošie pīrāgi Fray Bentos. Interneta mēmu kultūras un politiskā negaidītā laulība aukstā kara laikā Stīvs satīra mūsu arvien neatbilstošāko šķietamo politisko kultūru ar katru britu humoru.

Laikā, kad Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES draud, Aukstais karš Stīvs mums piedāvā satīrisku bēgšanu no pasaules, kas, šķiet, ir atlaidusi pietauvošanos no realitātes.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.